
Росіяни змогли організувати наступ на Соледар. Для цього вони задіяли величезний ресурс, однак ситуація може загостритись тут ще більше. Таку думку озвучив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.
Коваленко розповів, що кожен населений пункт України важливий. А на Бахмутському плацдармі кожен населений пункт – це бастіон, що блокує наступ ворога на тиждень, місяць, пів року. Росіяни вже пів року намагаються безуспішно окупувати Бахмут, а за цей час були деокуповані Харківщина й частина Херсонщини.
"Бахмут як стояв, так і стоїть. А який ресурс вони туди відправили величезний. Отже, Соледар також є елементом захисту Бахмута. Він як виконував, виконує так і найближчим часом виконуватиме свою роль такого гальмівного елементу, який гальмує наступ російських окупантів", – зазначив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив".
Він продовжив, що тут зосереджено 30 БТГ росіян, 15 – 16 з яких постійно перебувають на передовій. Через те вони виснажені, знекровлені, не мають 100% боєздатності. Прігожин відправив зеків на Соледар, чим відкрив тили.
"Та він зробив запит до Суровікіна, щоб той йому прикрив ці тили. Той надав йому підрозділи 7 ДШД. Завдяки цьому вони і змогли реалізувати це просування. Однак якою ціною. Вони знову ж таки витратили величезний ресурс", – зауважив Коваленко.
Повідомлення, що Сили Оборони змусили ворога залишити позиції на Кірнбурській косі, де після того встановили синьо-жовтий прапор справило ефект інформаційної бомби, зазначають Патріоти України. Там зазначають, що ворог не вийшов з неї і продовжує з кос...
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...