"Так буде з кожним": Як в зоні АТО борються з довгими язиками і панікерами (фотофакт)

Підполковник ЗСУ Тарас Грень показав "дієвий" спосіб впливу командира на підлеглих військовослужбовців.

Приклад того, як в зоні АТО борються з довгими язиками і панікерами. Фото: Фейсбук.Підполковник Тарас Грень показав, як впливають на передовій на тих, хто панікує чи говорить в ефірах зайве. На своїй сторінці у Фейсбуці він розмістив фото прибитого цвяхом до дерева мобільного елефону, повідомляють Патріоти України.

«Так буде з кожним, хто панікує або таляпає в "ефір" зайве. Фото зроблено на передовій поблизу Павлополя.

Як на мене це дієвий спосіб впливу командира. Хоча... за часів Другої світової за панікерство та довгий язик просто розстрілювали. Але ж ми не "гуманні" комуністи. Ми просто прибиваємо іржавими цвяхами до акації», - так Тарас Грень прокоментував фото.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Экономическая катастрофа близко: пирамида из долговых обязательств Украины рухнет, а за ней и курс гривни", - експерт

понеділок, 17 травень 2021, 16:29

"Вопреки ожиданиям и вопреки тому, что по прогнозу, заложенному в расчетах бюджета, до конца года курс гривны достигнет 29 гривен за доллар, вдруг начался откат. И на сегодня все украинские валютчики - и банковские, и работающие в бизнесе - пребывают в...

Ісландський вулкан Фаградальсфьядль прокинувся - і його виставили на продаж

понеділок, 17 травень 2021, 15:44

Вчені кажуть, що вулкан Фаградальсфьялл може вивергати лаву роками. Його відвідали вже понад 10 тисяч туристів. Ісландська сім'я, що володіє землею, на якій знаходиться вулкан Фаградальсфьядль, що прокинувся в березні, вирішила виставити ділянку на про...