“Задля забезпечення своєчасного реагування”: У Росії позбавлення цноти беруть під поліцейський облік

Наказ про це опубліковано на сайті регіону, його підписав міністр Володимир Шульдяков.

Фото: fakty.ictv.uaУ наказі міністра охорони здоров’я області йдеться, що лікарі зобов’язані “негайно повідомляти” правоохоронним органам про випадки вагітності, позбавлення цноти і виявлення венеричних захворювань у дівчат, молодших за 16 років, з подивом передать Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У наказі зазначено, що введені заходи необхідні для “забезпечення своєчасного реагування” на злочини проти “статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх”. До слова, у Росії товари з секс-шопу запропонували прирівняти до лікарських і продавати тільки за “рецептом”.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "От що самотність і ізоляція роблять з психікою діда": Політтехнолог Голобуцький - про Миколу Азарова (скріншот)

четвер, 24 червень 2021, 4:00

"Азаров щиро вважає, що головним сенсом всього життя сина Хрущова було визнати, що "прем'єр Азаров - найкращий з усіх прем'єрів України". От що самотність і ізоляція роблять з психікою діда", - написав політтехнолог Голобуцький на своїй сторінці у соцм...

Хіти тижня. "Лучше быть верным псом, чем продажной крысой": Волонтерка відреагувала на слова телеведучої "плюсів" про партію "ЄС"

четвер, 24 червень 2021, 2:00

"То, что вчера сказала телеведущая Наталья Мосейчук, кроме отвращения ничего не вызывает. И дело не в партии и не в политике, а в отсутствии чувства собственного достоинства. Это днище, а потом обижается, что ее сравнивают со скабеевой. Да и « пёс» нис...