"Зеленський знов намагається всістись на шпагат", - політтехнолог Голобуцький

"Трохи висновків із заяви Зеленського за підсумками розмови з Макроном. Зеленський знов намагається всістись на шпагат. З однго боку: "Я також переконаний, що ми повинні отримати ПДЧ в НАТО". Але одним абзацом нижче - вже прямо протилежне. "Сьогодні, в часи розвитку технологій, сильний не той, хто має зброю та вміє стріляти. Сильний той, хто вміє говорити й діяти для збереження людських життів і миру", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ще раз: Зеленський хоче в НАТО, але без зброї і навчених бійців. Це в якості ансамблю військової пісні й танцю, чи як? Зеленському знов ніхто не пояснив, що його заклики "просто перестати стріляти" (цим разом це звучало як "Обов’язково має бути припинено вогонь. Бо як інакше можна рухатися далі?") ніяк не сполучаються з переконанням виборців у необхідності для України вступити до НАТО.
А на цьому напрямку не буде жодних зрушень, поки чисельність українських громадян, що однозначно підтримують вступ до НАТО, не перевищить хоча би 75% від дорослого населення. Теперішні "більше 50%" - це ні про що. Якщо близько половини населення як мінімум не вбачає необхідності в НАТО, як максимум - люто ненавидить країни Альянсу і жорстко проти вступу туди України, то, звісно, ніхто нас туди не тягтиме. Нащо Альянсу витрачати зусилля і переконувати половину українців, що вони хочуть вижити, хочуть захищатись, хочуть мати союзників?
Звичайно, є варіант форс-мажору: якщо НАТО в котрийсь момент дійсно знадобиться членство України для реалізації якоїсь важливої їхньої задачі, то ми опинимось серед членів негайно, зі свистом, без ніяких ПДЧ. Не важитимуть ніякі проблемні моменти і вузькі місця - ні чисельність прибічників серед населення, ні війна, ні частково окупована територія, ні корупція, ні олігархи при владі... Згадаймо приклад Туреччини, котра формально не відповідала практично жодним вимогам - і нічого, була включена до Альянсу.
Але розраховувати на такий розвиток подій - це як чекати дива. Можна десь глибоко всередині, але не припиняючи реальних зусиль.
Тому Зеленський зараз, на тлі збройної ескалації вдовж наших кордонів, має не розповідати про бажане припинення вогню, а всіляко переконувати населення, що НАТО - це добре, це ефективно і це те, що дуже нам потрібно, тому підтримувати його мають всі. Зеленський має в найкоротші терміни таки довести чисельність прихильників НАТО до 75% чи й більше. І вже з цим вести діалог з НАТО про вступ і підтримку.
Без підтримки всередині країни результатів не буде, ніхто не зацікавлений допомагати нам більше, ніж робимо ми самі. Що й продемонстрував теперішній візит: Макрон розповідав щось обтічне, "з канцлером Меркель не мав змоги обговорити це питання [ПДЧ НАТО]".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Вчера и Офис Генпрокурора, и СБУ с треском проиграли. Сами себя публично макнули в… сами понимаете что", - Володимир Фесенко

понеділок, 17 травень 2021, 2:00

"И снова о Медведчуке. Он вчера вечером наконец вышел из подполья и даже пришел в Генпрокуратуру (в окружении группы поддержки). Кстати, отмечу, что здесь Виктор Владимирович повторил методику Петра Алексеевича. И это опять сработало", - пише політолог...

З архіву ПУ. "Пока одни гибнут на фронте, другие договариваются с их убийцами", - Бутусов

неділя, 16 травень 2021, 23:05

Президент Зеленський ховається від відповідальності за долі воїнів, хоча вони гинуть, поки він запевняє українців, що бачить в очах Путіна бажання укласти мир. "Принимал участие в программе Савика Шустера по теме энергетики, потому что в самом начале С...