Доплата до 3 тис. грн: Кому з пенсіонерів з низькою пенсією видають нову грошову допомогу

Українці, які постраждали через війну, можуть отримати гуманітарну та грошову допомогу. І стосується це не лише внутрішньо переміщених осіб, а й пенсіонерів. Так, певні категорії громадян можуть розраховувати на збільшення пенсії, пише спеціалізоване видання, передають Патріоти України.

Як приклад редакція приводить листа від начебто пенсіонера з Одеської області, який отримує пенсію в 2673 гривень і нещодавно прочитав, що всім, хто у кого пенсій «не дотягує» до 3 тисяч, уряд виділяє доплату з грошей ООН.

У відповідь журналісти пояснюють, що право на вказані виплати мають право не всі пенсіонери з дуже низькими пенсіями.

Всесвітня продовольча програма ООН протягом 4 місяців надаватиме пенсіонерам грошову допомогу автоматично, тобто звертатись за виплатами та писати заяви не потрібно.

Йдеться про доплату до 3000 гривень. Тобто якщо пенсія становить 2 200 грн, то грошова допомога становитиме 800 грн. Першу грошову допомогу було здійснено 30 серпня, а триватиме вона щонайменше чотири місяці поспіль — тобто до кінця 2023 року.

Для отримання коштів пенсіонерам не потрібно робити жодних дій. Виплата провадиться відповідно до інформації, що є у державних реєстрах. Грошова допомога надходитиме на банківські рахунки, на які приходять пенсійні виплати або через Укрпошту.

Виплати зможуть отримати пенсіонери, які:

  • отримують пенсію, розмір якої не перевищує 3000 грн;
  • не отримують іншої грошової допомоги від благодійних організацій;
  • перебувають на територіях активних або можливих бойових дій.

«В той же час якщо пенсіонер проживає на території, де не ведуться бойові дії, то виплат йому не буде», — говориться у статті.

А оскільки регулярні обстріли російськими фашистами Одеси та області бойовими діями не вважаються, тому і гроші читач не отримає.

Кадрова криза підточує і без того кризову економіку: Через вигрібання чоловіків на війну проти України в Росії зафіксували рекордний за 17 років дефіцит робочої сили

понеділок, 5 травень 2025, 12:21

Кадровий дефіцит у Росії минулого року досяг 7,6% від загальної чисельності зайнятих – це 2,2 млн осіб із 27,2 млн. Такий рівень став рекордним за весь час спостережень із 2008 року. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України з посилання...

Чорний понеділок для Москви: Ціна на на нафту пробила психологічну планку, ОПЕК+ стрімко нарощує видобуток

понеділок, 5 травень 2025, 8:19

Brent торгується нижче $60 за барель, російський Urals купуватимуть ще на десяток доларів нижче. Р​Рішення Саудівської Аравії збільшити видобуток нафти призводить до стрімкого падіння цін. Московія під загрозою глибокої кризи, подібної до колапсу 1990-х