"Є дуже серйозні завдання": Новий очільник "ПриватБанку" пообіцяв залучити до роботи своїх іноземних колег

Питання, які потрібно розв'язати в очолюваній ним установі, повинні вирішувати люди світового рівня, вважає Петр Крумханзл.

Петр Крумханзл. Фото:UBR

Новий глава "Приватбанку", чех Петр Крумханзл може залучити до правління банку своїх колишніх колег. Про це він сказав на прес-конференції в Дніпрі, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

"Не виключаю, що приведу своїх колег, фахівців, які працюють в цій сфері. Чому? Тому що є дуже серйозні завдання, питання і ці питання повинні вирішувати люди світового рівня", - сказав Крумханзл.

Петро Крумханзл - фінансист з Чехії. Він в 1989 році закінчив Карловий університет у Празі, за освітою математик.

З 2004 по 2008 працював в чеському Raiffeisenbank операційним директором; з 2008 по 2011 працював в Україні в "Райффайзен Банку Аваль" операційним директором.

З 2011 по 2013 працював в компанії Interim Management & Consulting, з 2013 по 2016 головним операційним директором в словенській філії австрійської компанії Heta Asset Resolution.

Останнє місце роботи - головний операційний директор (Chief Operating Officer) в китайському Home Credit China (травень 2016 по даний час).

Будьте готові до "сюрпризів"! З карток українців списують гроші - кошти можуть зняти практично за будь-який борг

понеділок, 17 травень 2021, 11:58

В Україні практично з будь-якого виконавчого провадження по боргах можуть заарештувати банківський рахунок і списати з нього гроші. Спочатку борги списували лише за несплату аліментів, але зараз список розширили практично на всі заборгованості, передаю...

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив