Німецька компанія Siemens відмовилася постачати важливе обладнання для атомної електростанції Аккую, яку в Туреччині зводить російська держкомпанія Росатом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg.
Після затримки у кілька місяців будівельникам довелося звертатися до Китаю.
Siemens мала надати газоізольовану підстанцію для передачі в мережу електроенергії, яку вироблятиме АЕС.
Президент Реджеп Таїп Ердоган навіть звертався за допомогою до канцлера ФРН Олафа Шольца, але питання так і не було вирішено.
"Нездатність Німеччини надати задовільний пояснення затримки вплинула на хід реалізації проекту, - сказав міністр енергетики Туреччини Алпарслан Байрактар. - Однак Росатом вже розмістив альтернативне замовлення у Китаї".
Національне енергетичне управління Китаю та Росатом відмовилися від коментарів. Тоді як представник Siemens Energy пояснив агентству, що компанія просто дотримується закону про експортний контроль.
В Україні за чинними правилами з 35 роками стажу та середньою зарплатою можна розраховувати на пенсію, розмір якої буде меншим за середню. При цьому, щоб отримувати пенсію в 10 тис. грн, необхідно платити внески із зарплати в 38,3 тис. грн. Про це йдет...
В Україні нещодавно змінили правила оформлення соціальної допомоги. У зв'язку з тим, що Пенсійний фонд України (ПФУ) тепер має функцію призначення та виплати соціальних допомог, будуть проведені перевірки всіх отримувачів допомоги, передають Патріоти У...