"Ніж у спину" від братушек: Сербія підтримає санкції ЄС і припиняє імпорт російської нафти

Економіка країни на 90% зав'язана на Європу, так що тут не до удаваних сентиментів щодо "братів"

Починаючи з листопада Сербія не імпортуватиме російську нафту через санкції Євросоюзу. Про це заявив президент Сербії Александар Вучич, повідомляє сербське видання Telegraf.

У своєму зверненні до народу Вучич токрнувся теми можливого скасування Європрайду в Бєлграді. Він заявив, що замість серйозних питань суспільство приділяє значну увагу обговоренню "дурниць".

"Ми просто обговорюємо всілякі дурниці, щоб не говорити про те, що ми будемо робити з електроенергією, що ми будемо робити з нафтою, адже після листопада російської нафти для нас не буде через санкції. Замість того, щоб говорити про газ, про мазут, про вугілля, ми говоримо про різні дурниці, тому що це найпростіше", – сказав глава Сербії.

Удар для Кремля: Експорт російської нафти досяг максимуму, але доходи падають

четвер, 25 червень 2026, 11:58

Експорт російської нафти досяг максимальних значень з початку 2026 року, однак фінансові надходження від продажу сировини продовжують знижуватися через падіння світових цін, передають Патріоти України. За даними аналітичних оцінок, за тиждень з 15 по 2...

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став... 10-річний хлопчик

четвер, 25 червень 2026, 9:55

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...