Поки народ дивиться на "нові обличчя": Як бізнес-партнер людей Януковича тисне на іноземний бізнес в Україні

Китайські представники звернулися зі скаргами на дії державних органів до президента Володимира Зеленського та жодної реакції не отримали.

Павло Фукс. Фото: Антикор.

Бізнесмен Павло Фукс, який вже допоміг соратнику і міністру президента-втікача Віктора Януковича Едуарду Ставицькому зберегти бізнес-активи, за мовчазної згоди влади за допомогою рейдерів тисне на китайський бізнес в Україні. Про це пише Антон Чіжов в матеріалі "Повернення "легітимного": які структури переходять під контроль Януковича", передають Патріоти України.

Йдеться про електростанції на джерелах сонячної енергії ТОВ "Схід Солар" китайської державної корпорації CNBM, майно якого стало об'єктом протиправних дій. Група бізнесмена зуміла за допомогою постанови суду передати в АРМА раніше арештоване майно компанії через справу про рейдерські атаки з боку ТОВ "ФК "Веста", яку ЗМІ пов'язують з самим Фуксом. У журналістів та інвесторів є підозра, що Генпрокуратура, Мін'юст і СБУ виступили на стороні рейдерів в цій справі.

Китайські представники звернулися зі скаргами на дії державних органів до президента Володимира Зеленського та жодної реакції не отримали. Після цього вони звернулися в Кабмін і домоглися включення питання у повістку дня засідання Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів 20 серпня. У комісії ГПУ і Нацполіціі доручили здійснювати контроль за вказаними справою, а інвесторам порекомендували звернутися до Вищої ради правосуддя. Після цього тиск Фукса на іноземний бізнес продовжився.

У той же час журналісти вказують, що інтереси Павла Фукса в судах представляють юристи МЮФ Integrites. Ця група тісно пов'язана з екс-міністром юстиції Павлом Петренко через його заступницю Наталю Бернацьку - її чоловік є партнером МЮФ Integrites. При цьому в команді нового міністра Дениса Малюська, вже з'явилася людина з цього об'єднання - Андрій Гайченко, він тепер є заступником міністра юстиції з питань державної виконавчої служби. Джерела в Кабміні також очікують призначення представників Integrites в АРМА, що зіграє на руку Фуксу в його незаконних діях проти іноземного бізнесу.

Джерело: Апостроф

Рекордний зліт долара до 50 грн: Українців приголомшили прогнозом і назвали терміни

понеділок, 26 вересень 2022, 7:30

Офіційний курс долара в Україні в кінці 2023 року може підскочити до 50 гривень, заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патріоти України. "Але чи буде він таким - не знаю. Кінець наступного року - це 14 місяців. У нас з початку війни прой...

Українці вже зараз можуть платити за електроенергію вдвічі менше: Що потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 9:25

В Україні ті сім'ї, які встановили двозонні лічильники, можуть у нічний період платити за електроенергію вдвічі менше. Це дозволить значно скоротити витрати на комуналку, передають Патріоти України. . Вартість електроенергії не зміниться (останнього ...