Треба саджати: Омелян розповів, скільки на ремонті доріг крали раніше, скільки крадуть тепер і що з цим робити (відео)

Коли у в'язницях буде сидіти хоча б 20 топ-корупціонерів, тоді можна казати, що і на дорогах стали менше красти, і держпідприємства деякі можна оздоровити, не обов'язково приватизувати, наголосив міністр.

Будівництво дороги в Україні. Фото:Zaxid.net

На будівництві та ремонті доріг розкрадають 5-10% коштів. Мінімізувати це можна, посадивши корупціонерів до в'язниці. Про це сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю журналу "Країна", передають Патріоти України.

"Якщо раніше крали 50-60%, то зараз ця сума скоротилась до 5-10%. Не більше. Є завищення вартості окремих видів робіт. Деякі області не зовсім гарно виглядають. Пояснюють це різними причинами. Коли будуєш 200 км дороги, то є різниця, чи буде товщина асфальту 18 см, чи 17,5 см. На 100 км багато людей зароблять навіть на 0,5 см чи 1 см.

Фантастично стримали б це посадки корупціонерів у тюрми. На жаль, за 2016 рік маємо три посадки і четвертий утік. Причому це люди, які ні на що не впливають. Коли у в'язницях буде сидіти хоча б 20 топ-корупціонерів, тоді можна казати, що і на дорогах стали менше красти, і держпідприємства деякі можна оздоровити, не обов'язково приватизувати", - пояснив міністр.

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Скрепи покладають великі надії на "Північний потік-2": "Газпром" зменшує транзит через Україну

субота, 24 липень 2021, 0:32

Газотранспортна система (ГТС) України готова надати «Газпрому» додаткові потужності для транзиту газу в Європу на тлі дефіциту, що виник. Однак російська корпорація відмовляється від цієї можливості заради швидкого запуску «Північного потоку-2». Про це...