Треба саджати: Омелян розповів, скільки на ремонті доріг крали раніше, скільки крадуть тепер і що з цим робити (відео)

Коли у в'язницях буде сидіти хоча б 20 топ-корупціонерів, тоді можна казати, що і на дорогах стали менше красти, і держпідприємства деякі можна оздоровити, не обов'язково приватизувати, наголосив міністр.

Будівництво дороги в Україні. Фото:Zaxid.net

На будівництві та ремонті доріг розкрадають 5-10% коштів. Мінімізувати це можна, посадивши корупціонерів до в'язниці. Про це сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю журналу "Країна", передають Патріоти України.

"Якщо раніше крали 50-60%, то зараз ця сума скоротилась до 5-10%. Не більше. Є завищення вартості окремих видів робіт. Деякі області не зовсім гарно виглядають. Пояснюють це різними причинами. Коли будуєш 200 км дороги, то є різниця, чи буде товщина асфальту 18 см, чи 17,5 см. На 100 км багато людей зароблять навіть на 0,5 см чи 1 см.

Фантастично стримали б це посадки корупціонерів у тюрми. На жаль, за 2016 рік маємо три посадки і четвертий утік. Причому це люди, які ні на що не впливають. Коли у в'язницях буде сидіти хоча б 20 топ-корупціонерів, тоді можна казати, що і на дорогах стали менше красти, і держпідприємства деякі можна оздоровити, не обов'язково приватизувати", - пояснив міністр.

Кінець "епохи бідності", але не для всіх: Статки 100 найбагатших олігархів України зросли на 42% за рік

п’ятниця, 7 травень 2021, 8:22

Список 100 найбагатших України опублікував журнал Forbes Україна. Про це пише Андрій Павловський, передають Патріоти України. Статки Ахметова зросли у 2,7 рази з 2,8 млрд доларів до 7,6 млрд доларів. Активи Пінчука збільшились з 1,4 млрд доларів до 2,5...

Велике будівництво: Як зводять південний обхід Дніпра. У Зеленського похвалилися масштабними світлинами

п’ятниця, 7 травень 2021, 7:10

Південну об'їзну дорогу Дніпра, яку закинули 10 років тому, почали будувати за програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» в 2020 році. Зараз роботи ведуться одночасно на кількох ділянках майбутньої об'їзної. . Основні роботи йду...