Українцям назвали вагому причину для відмови в субсидії - стосується навіть стовідсоткових отримувачів

Названо ще одну причину, через яку в субсидії може бути відмовлено навіть стовідсотковим одержувачам. Навіть якщо домогосподарство відповідає всім умовам та вимогам для отримання допомоги від держави. Субсидія не буде призначена, якщо в заяві чи декларації про доходи не буде підпису заявника. Про це повідомили в Пенсійному фонді України, передають Патріоти України.

"Відсутність підпису на заяві про призначення субсидії або декларації про доходи вважається помилкою, яка може стати причиною відмови у наданні допомоги з оплати житлово-комунальних послуг", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, якщо навіть заявник зібрав усі необхідні документи, які доводять його безперечне право на субсидію, але при цьому забув підписати свої папери, субсидії йому не бачити.

Повторне право на розгляд заяви він отримає лише після того, як поставить свій підпис. На повторне подання заяви відводиться 30 днів, за які потрібно все виправити і знову подати документи.При цьому 30-денний термін можуть продовжити, однак лише в тому випадку, якщо заявник був хворий, і може підтвердити це відповідною медичною довідкою.

"Про наявність помилки претенденту на субсидію можуть повідомити в особистій бесіді, пошті, смс-повідомленні, листі на електронну адресу, повідомленні на веб-порталі електронних послуг ПФУ або через "Дія.Документ", - повідомляє ПФУ.

При цьому громадянам нагадали, що з боргами субсидію також не дадуть. Тому із заборгованістю за комуналку треба розрахуватися до травня. Щоправда, є ще один варіант: нанести візити постачальникам послуг, яким ви заборгували, та укласти з ними договори щодо реструктуризації боргів. Звичайно, це заняття клопітне, але субсидія того варта.

В Україні вже скоро перепишуть податки та правила для ФОПів: До чого готуватися

четвер, 1 червень 2023, 11:30

В Україні вже з 1 липня планують повернути податки для фізосіб-підприємців (ФОПів) до рівня, що був до повномасштабної війни. Окрім того, відновляться перевірки. Проте водночас з'явиться можливість добровільно погасити донараховані суми та уникнути штр...

Цінового "шоку" не уникнути? Тариф на електрику можуть ще раз підвищити: У Кабміні натякнули, коли саме

четвер, 1 червень 2023, 11:25

Кабінет міністрів України опублікував постанову про підвищення тарифу на електричну енергію для населення з 1 червня. Відповідна інформація розміщена на сайті уряду, передають Патріоти України. Відповідно до документу, нова єдина ціна на електричну е...