Про це йдеться у матеріалі РБК Україна.
"Україна назвала 6 найбільших портів агресора – Анапа, Новоросійськ, Геленджик, Туапсе, Сочі та Тамань, – небезпечними для судноплавства. Тобто, дала зрозуміти, що ці обстріли будуть продовжуватися. Це – сигнал передусім для іноземних компаній-операторів суден та страхових компаній: будьте готові нести збитки, якщо продовжите заходи до цих портів", – вказує видання.
"Блокада портів РФ в ЧМ дає Україні потужний важіль для виконання вимог – у тому числі щодо звільнення територій та компенсації нанесених збитків. Але найголовніше – що Україна отримала можливість повністю розблокувати порти для експорту всіх видів вантажів, а не тільки зернових. Адже тепер переговори щодо розблокування будуть відбуватися на рівних умовах. Зараз Україна має не ослаблювати тиск, а продовжувати його, попри можливу агресію з боку РФ", – наголошує видання.
У свою чергу Федерація роботодавців транспорту України опублікувала дослідження, у якому зазначила, що розблокування експорту через морські порти стане фундаментом для відновлення економіки нашої країни та безпеки у цілому регіоні. Це дасть Україні 10% до ВВП та 135 млрд грн податкових надходжень, а також дозволить відновити понад 500 тисяч робочих місць.
Українці, як правило, наважуються оформити кредит, щоби виправити своє фінансове становище. Хоча більшість людей побоюються брати позики в банку чи МФО іноді стається так, що кредит на людину оформлюють без її відома. Така ситуація нещодавно сталася з ...
Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...