
Україна втратила $32 млрд від газових контрактів 2009-го з Росією, передають Патріоти України.
"За період до отримання Нафтогазом перемоги в Стокгольмському арбітражі Україна вже понесла безповоротні втрати на $32,1 мільярд. Кожна українська родина - на 61 тисячу гривень", - заявив голова правління компанії Андрій Коболєв на брифінгу у четвер.
За його словами, якби Нафтогаз не домігся перемоги над Газпромом у Стокгольмі, то Україна ще б втратила $94,7 млрд, українська сім'я - 177 тис. грн.
Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...
У Росії загострюється паливна криза, яка охопила десятки регіонів. Водії змушені займати черги на автозаправках ще з раннього ранку, а в багатьох областях запроваджуються суворі обмеження на продаж пального, передають Патріоти України. За повідомленням...