Вражаюча цифра: Порахували втрати України від газових контрактів з Росією

Газпром заборгував Нафтогазу $2,6 млрд збитків за невиконання зобов'язань із транзитного контракту. Про це йдеться у рішенні Стокгольмського арбітражу. На цю суму нараховується пеня за кожен день невиконання арбітражного рішення.

Україна втратила $32 млрд від газових контрактів 2009-го з Росією, передають Патріоти України.

"За період до отримання Нафтогазом перемоги в Стокгольмському арбітражі Україна вже понесла безповоротні втрати на $32,1 мільярд. Кожна українська родина - на 61 тисячу гривень", - заявив голова правління компанії Андрій Коболєв на брифінгу у четвер.

За його словами, якби Нафтогаз не домігся перемоги над Газпромом у Стокгольмі, то Україна ще б втратила $94,7 млрд, українська сім'я - 177 тис. грн.

Пенсія може зрости: Ось кому з українців нарахують майже 1000 грн

понеділок, 22 червень 2026, 15:10

У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєве підвищення пенсійних виплат. При цьому деякі українці можуть отримувати підвищену пенсію завдяки державній соціальній допомозі на догляд. Вона призначається відповідно до постанови Кабі...

В Україні відчутно переписали тарифи на комуналку: Ось на яку послугу найбільше

понеділок, 22 червень 2026, 14:32

В Україні сповільнилося зростання цін – у травні 2026 року річний рівень інфляції склав 8,2% проти 8,6% у квітні. Однак комунальні послуги здорожчали. За рік – з травня 2025-го по травень 2026-го – тарифи зросли загалом на 2,1%, тоді як у квітні було 1...