Вражаюча цифра: Порахували втрати України від газових контрактів з Росією

Газпром заборгував Нафтогазу $2,6 млрд збитків за невиконання зобов'язань із транзитного контракту. Про це йдеться у рішенні Стокгольмського арбітражу. На цю суму нараховується пеня за кожен день невиконання арбітражного рішення.

Україна втратила $32 млрд від газових контрактів 2009-го з Росією, передають Патріоти України.

"За період до отримання Нафтогазом перемоги в Стокгольмському арбітражі Україна вже понесла безповоротні втрати на $32,1 мільярд. Кожна українська родина - на 61 тисячу гривень", - заявив голова правління компанії Андрій Коболєв на брифінгу у четвер.

За його словами, якби Нафтогаз не домігся перемоги над Газпромом у Стокгольмі, то Україна ще б втратила $94,7 млрд, українська сім'я - 177 тис. грн.

Чи варто скуповувати долари: Експерт дав прогноз, що буде курсом валют в Україні у липні

неділя, 28 червень 2026, 8:21

В Україні протягом липня валютний ринок залишатиметься стабільним — без різких коливань. Другий місяць літа навряд чи стане місяцем валютних сенсацій. Чому не буде різких коливань найближчим часом, розповів банкір Тарас Лєсовий у коментарі «УНІАН», пер...

Сезонним працівникам в Україні готові платити до 42 тис. грн: Ось яку роботу пропонують

неділя, 28 червень 2026, 8:03

Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...