99% господинь цього не знають! Чому не можна смажити на соняшниковій олії

Як виявляється, навіть не всі найдосвідченіші господині і господарі знають, на якій олії можна смажити без шкоди для здоров'я - соняшниковій рафінованій чи нерафінованій, передають Патріоти України.

Нерафінований продукт пройшов менше етапів обробки, ніж рафінований, він вважається кориснішим, але є один нюанс - у нього нижче точка димлення, ніж у рафінованого - 107°С (рафінована починає диміти при 232°C).

Чи можна використовувати нерафіновану соняшникову олію для смаження - важливі нюанси

Чим вище температура, при якій димить масло, тим воно придатніше для приготування їжі. Варто зазначити, що унаслідок димлення можна не лише погіршити смак страви, а й активізувати процес утворення вільних радикалів, через які клітини організму руйнуються, і це сприяє розвитку хвороб.

Тепер має бути абсолютно зрозуміло, на якій соняшниковій олії не можна смажити - звичайно ж, на нерафінованій. Якщо не хочете зіпсувати продукт - просто додавайте його в різні салати або, наприклад, запечені овочі.

Зверніть увагу, що будь-яка соняшникова олія містить дуже багато жирів Омега-6, які необхідні нашому організму в маленьких дозах. Тому споживання такої олії варто обмежувати. Можливо, тепер ви задумалися над тим, що варто шукати альтернативу соняшниковій олії.

На якій олії можна смажити без шкоди - два види

Експерти радять готувати їжу на оліях, в яких є найбільша кількість мононенасичених і насичених жирних кислот. Під такі критерії підходять два види олії:

  • кокосова;
  • рафінована оливкова олія.

Доступні всім: Названо продукти, які блокують старіння і подовжують молодість надовго

четвер, 22 лютий 2024, 15:28

Ця їжа здатна вберегти людей зрілого віку від старечих захворювань й омолодити клітини організму, передають Патріоти України. Лікарі розповіли, на яких продуктах потрібно зосередити увагу тим, кому вже за п’ятдесят, щоб зберегти молодість надовго.

Не помилитеся! Ось яка частина свині найкраще підходить для шашлику

четвер, 22 лютий 2024, 15:07

Незабаром весна - саме час для соковитого та ніжного шашлику. Однак у цій страві важливий не тільки рецепт, а й м’ясо, з якого він приготовлений, передають Патріоти України. Разом із "Главредом" розповімо, яка частина свинини ідеально підходить для різ...