А чи знаєте ви про те, як приготувати печінку без попереднього вимочування її в молоці. Цей спосіб дозволяє зробити готову страву м’якшою і позбавити гіркоти, передають Патріоти України.
Але не всі кулінари віддають перевагу такому методу попередньої обробки печінки, тому що вимочувати її доводиться певний час.
Вимочувати рекомендується в першу чергу яловичу печінку. Якщо йдеться про пташиний або свинячий субпродукт, а тим більше свіжий, то така процедура зовсім не обов’язкова.
Але якщо вам не пощастило і продавець під виглядом свіжого «вручив» продукт, що залежався, то будьте впевнені, що страва вийде жорсткою.
Тому краще перед готуванням замочіть печінку.
Рецепт приготування розчину
Жодного особливого ритуалу приготування такий розчин не вимагає.
Достатньо змішати інгредієнти у воді та замочити в ній продукт. Маринувати печінку доведеться близько години.
Але якщо порізати її на порційні шматки, вона дійде до готовності всього за 20 хвилин.
За цей час з неї вийдуть залишки крові, вона насичиться вологою, завдяки чому готова страва буде м’якою та ніжною.
Перед тим як відправити продукт на сковороду, не забудьте викласти печінку в друшляк і дати стекти надлишку вологи.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...