Існує давній забобон, відповідно до якого не можна стригти волосся самому собі. Деякі люди вірять, що вкоротити собі волосся - до втрати удачі та процвітання, передають Патріоти України.
Той, хто сам відрізає кучері частіше стикається з труднощами. Чи справді варто вірити прикметі і яке психологічне підґрунтя має цей забобон, розбирався OBOZREVATEL.
Здавна вважалося, що волосся має сильну енергетику, а правильна зміна зачіски може навіть покращити долю людини. Власноруч вкорочуючи волосся, можна змінити своє біополе – і не завжди у кращий бік. Той, хто часто стриже своє волосся відчуває невпевненість, безсилля, хворобливість і роздратування.
За іншою версією, самостійна стрижка волосся скоротить не тільки життєві сили, а й доходи. Тому цю справу краще довірити професіоналу.
До вибору перукаря також підходили з особливою обачністю. Це має бути людина з добрими намірами і позитивним або хоча б нейтральним ставленням до вас.
На стрижку впливає також час доби і день тижня. Не варто змінювати зачіску у вечірню пору та у неділю, інакше у вашу сім’ю прийдуть сварки. Стрижка у п’ятницю – до фінансових втрат. Зміна зачіски у понеділок позбавить від важких думок.
Повір’я говорить, що для дівчини відрізати власні пасма – втратити красу, відлякати кохання і жити у самотності. Таку дівчину можуть не покликати заміж.
За найбільш фатальною версією, відрізаючи сантиметри волосся, людина втрачає і роки свого життя. Перш за все, мова йде про кардинальні зміни у зовнішньості. Деякі варіації забобону говорять, що іноді можна стригти чубчик чи підрізати на сантиметр кінчики.
Зрештою, поговоримо про психологічний аспект. Навряд у когось вийде рівно і красиво підстригти власне волосся. У цій справі навіть дзеркало – поганий помічник. Зачіска може вийти нерівною, або занадто короткою, що, звісно, спричинить психологічні проблеми, знервованість, роздратування, поганий настрій. А так як волосся росте повільно, зіпсований настрій може мати затяжний характер та навіть призвести до депресії. Тому краще скористайтеся послугами надійного перукаря. Це вбереже ваше волосся та нерви.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...