Лікарі пояснили, чому руки можуть німіти ночами. Що з цим можна зробити і в яких випадках необхідно звертатися за медичною консультацією? Про це пише Rsute, передають Патріоти України.
Людина втрачає чутливість однієї або двох кінцівок. Це може супроводжуватися печінням, поколюванням, "повзанням мурашок". Називається таке явище - парестезія, і виникає воно найчастіше вночі або відразу ж після пробудження.
Якщо подібне пов'язано із зовнішніми причинами, наприклад, зниженням температури, і трапляється рідко, - це не привід для занепокоєння. Але в разі, якщо оніміння відбувається регулярно, потрібно звертатися до лікаря. Особливо якщо до оніміння приєднуються неясність свідомості, мови, слабкість в руці.
Причиною оніміння рук, є порушення кровообігу або здавлювання нервів. Разом з онімінням можуть проявлятися і інші симптоми:
Оніміння може виникати внаслідок:
Виключіть можливі зовнішні причини виникнення оніміння, подбайте про комфорт сну (змініть подушку, матрац, купіть зручну піжаму). Якщо ж це не допомагає, зверніться за консультацією до терапевта, а також до невропатолога. Медики допоможуть знайти причину оніміння і призначити лікування.
Православна церква України 3 квітня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Микити, сповідника Мідікійського (відомий також в народі як Микита-вододіл. - ред.), мучениці Феодосії та ікони Богоматері "Нев'янучий цвіт". За старим стилем у цей день ...
Мікрохвильові печі є розсадником бактерій, тому їх слід регулярно чистити. Користувачі і ентузіасти з клінінгу у мережі радять неймовірний спосіб очищення, який передбачає використання фруктів, передають Патріоти України. Йдеться про звичайні лимони. В...