Звичайний термін придатності, який пишуть виробники на парфумерній продукції, - 36 місяців, або 3 роки з дати виробництва. Але буває так, що цей термін ще не минув, а вміст флакона починає виглядати підозріло, передають Патріоти України. Чому це відбувається і що робити?
Парфуми – досить примхлива продукція. Ми вже розповідали, чому не можна зберігати парфуми у ванній кімнаті: світло, підвищена вологість та температура непередбачено впливають на молекули ароматичної сировини.
Однак вміст флакона може змінити колір (стати темніше або, навпаки, світліше) навіть якщо ти не зберігаєш парфум у ванній. І на це є причини — найпоширеніші з них.
Власне, це є ключовий момент. Якщо твій парфум змінив колір, це варіант норми — за умови, що аромат залишився без змін. Такими духами користуватись можна і потрібно. Але у разі виявлення «битих» нот, кислинки (там, де її бути не повинно), явно зайвого «присмаку» в парфумерній композиції доведеться зробити висновок, що зберігання все ж таки було неправильним або, незважаючи на всі обережності, термін придатності продукції підійшов до кінця і колишньої радості такі парфуми чи туалетна вода не приноситимуть.
При високому рівні холестерину необхідно ввести певні зміни у своєму звичному способі життя. Зокрема, варто зосередитись на регулярних фізичних навантаженнях, здорових напоях та правильному харчуванні, яке може допомогти знизити холестерин, передають П...
Православна церква України 21 травня за новим стилем (3 червня за старим) вшановує рівноапостольного царя Костянтина Великого та його матір царицю Олену. За юліанським календарем сьогодні вшановують апостола Іоанна Богослова, автора одного з Євангелій...