Звичайний термін придатності, який пишуть виробники на парфумерній продукції, - 36 місяців, або 3 роки з дати виробництва. Але буває так, що цей термін ще не минув, а вміст флакона починає виглядати підозріло, передають Патріоти України. Чому це відбувається і що робити?
Парфуми – досить примхлива продукція. Ми вже розповідали, чому не можна зберігати парфуми у ванній кімнаті: світло, підвищена вологість та температура непередбачено впливають на молекули ароматичної сировини.
Однак вміст флакона може змінити колір (стати темніше або, навпаки, світліше) навіть якщо ти не зберігаєш парфум у ванній. І на це є причини — найпоширеніші з них.
Власне, це є ключовий момент. Якщо твій парфум змінив колір, це варіант норми — за умови, що аромат залишився без змін. Такими духами користуватись можна і потрібно. Але у разі виявлення «битих» нот, кислинки (там, де її бути не повинно), явно зайвого «присмаку» в парфумерній композиції доведеться зробити висновок, що зберігання все ж таки було неправильним або, незважаючи на всі обережності, термін придатності продукції підійшов до кінця і колишньої радості такі парфуми чи туалетна вода не приноситимуть.
Якщо ви відчуваєте пекучий біль у грудях після їжі, це може бути печія, яку можна зупинити зміною раціону та безрецептурними ліками. Якщо симптоми трапляються рідко, не варто хвилюватися, оскільки достатньо уникати продуктів, що можуть спричиняти печію...
Заробляти в криптоіндустрії зможуть ті, хто знає, яка ціна криптовалюти зараз і як вона може змінитися. Котирування цифрових монет постійно коливаються, через що складно відстежити всі можливі стрибки. При цьому ринок пропонує кілька способів, які допо...