Сезон малини в розпалі, зараз її можна купити в магазині, на базарі, або якщо є така можливість зібрати на дачній ділянці. З малини можна приготувати варення, компоти, перетерти з цукром, заморозити, засушити. Всіх турбує питання, чи можна, чи потрібно мити малину перед тим, як їсти, передають Патріоти України.
Багато хто відмовляється мити малину тому, що, якщо її "ретельно" помити, вона перетвориться на кашу. Дехто вважає, що малина настільки володіє бактерицидними властивостями, що немає ніякого сенсу мити її. Існує думка, що під час миття вимиваються вітаміни, малина втрачає свої корисні властивості.
Ми не знаємо, хто і де збирав ягоди, чи були чисті руки у збирача, скільки та як оброблялися, обприскувалася ягода. Щоб не підхопити кишкові інфекції, не отримати отруєння, малину перед споживанням потрібно обов'язково мити.
Не мити можна малину лише в тому випадку, якщо ми знаємо, як вирощувалася ягода та збирали її власноруч чистими руками.
Мити чи мити малину перед заморожуванням, господині відповідають по-різному. Сухі плоди заморожуються окремими ягодами та згодом при розморожуванні не розтікаються. Тим більше в морозилці, при низьких температурах шкідливі бактерії гинуть. Тому більшість господарок рекомендує відмовитися від промивання врожаю.
У холодну пору року лобове скло автомобіля швидко покривається льодом, а двірники примерзають. Уникнути цього допоможе простий спосіб, для якого не потрібні спеціальні засоби – лише речі, які є майже в кожному домі. Про це повідомило видання The Sun, п...
Чай у радянській родині був не лише напоєм, а й цілим ритуалом. Ще з 1920-х років, коли в країні був введений сухий закон і алкоголь став недоступним, чаювання стало популярною альтернативою. Радянське суспільство привчилося до ароматного чаю, і навіть...