Існує доволі багато міфів пов'язаних із тим, чи шкідливі лампи для манікюру, тому лікарка-косметологиня, дерматовенерологиня Ганна Кравчук вирішила їх розвіяти, передають Патріоти України.
УФ-лампи використовуються в Україні вже понад 10 років, однак на Заході вони стали використовуватися набагато раніше: за цей час було проведено низку досліджень щодо впливу ультрафіолетових променів на шкіру рук. Перше з досліджень було проведено у світлотехнічному центрі Арізони. Було встановлено, що більшість сучасних УФ-ламп не несуть небезпеки для людини, оскільки працюють в діапазоні від 350 до 400 нанометрів, а в LED лампах від 365 до 410 нанометрів, а шкідливим для людської шкіри вважається випромінювання з довжиною хвилі коротше 295. Чим довші хвилі, тим вони безпечніші для людини.
Усім відомо також і те, що великі дози ультрафіолету прискорюють старіння шкіри. Однак випромінювання за одну повну процедуру покриття не перевищує 0,5 - 2,2% від місячної норми. До слова, шкіра рук стійкіша до УФ-променів в 4 рази ніж шкіра обличчя.
У нещодавніх дослідженнях американська асоціація по боротьбі з раком шкіри, прийшла до висновку, що манікюрні лампи безпечні, а будь-які ризики чи шкода у разі правильного використання відсутні. Крім того, лампи більш безпечні ніж пряме сонячне випромінювання.
Тож, якщо у вас були якісь сумніви щодо шкідливості ламп для манікюру, можете бути впевнені, причин для занепокоєння немає.
24 квітня за новим стилем (7 травня за старим) - вшановують пам'ять мученика Сави Стратилата і з ним 70-ти воїнів, преподобного Саву Києво-Печерського та Єлизавету Чудотворницю, а також вшановує пам'ять великого мученика Євсевія Нікомідійського, що пок...
Прикрасьте свій внутрішній дворик рослинами, які залишаються зеленими, яскравими та квітучими, не вимагаючи ретельного догляду чи постійного поливу, передають Патріоти України. На щастя, деякі рослини не тільки красиві, але й практично незнищенні, за с...