Здавалося б, прання в сучасному світі - це дуже просте заняття, адже пральна машина виконує всю роботу. Однак, крім того, що потрібно залити в прилад правильний засіб, треба ще й відсортувати речі по кольорах, перевірити усі кишені, замочити плями тощо.
Крім цього, деякі господині ще й витрачають чимало часу, щоб застібнути усі ґудзики та блискавки. Про те, чи є в цьому нагальна потреба, розповідає OBOZ.UA.
Люди, які знаходить в собі сили, щоб застібати всі застібки перед пранням заявляють, що це робити необхідно, а ті, хто цим нехтують – вважають, що це марнування часу.
Нині на одягу дуже часто можна побачити ґудзики, блискавки, різноманітні застібки та іншу фурнітуру. Можливо ви помічали, що під час циклу прання, вони стукають в скло дверей приладу.
Крім того, іноді дрібні запчастини застібок або ґудзики можуть відірватися. Це не лише зіпсує одяг, а й може пошкодити пральну машину. Тому відповідь однозначна – перед пранням всі замки, застібки, блискавки тощо мають бути застебнутими.
Виняток
Ґудзики на манжетах та комірцях мають бути розстебнутими під час прання, адже інакше тверда частина сорочки може пошкодитися.
Поради
На полицях українських супермаркетів можна знайти чимало видів риби - замороженої, копченої, солоної. Але мало хто знає, що деякі з них можуть бути небезпечними для здоров’я. РБК-Україна (проект Styler) розповідає, яка риба може бути справжньою отрутою...
Холодильник відіграє ключову роль у щоденному побуті, адже саме в ньому зберігаються продукти, термін придатності яких завдяки належним умовам значно подовжується. Щоб прилад залишався ефективним і надійним, він потребує регулярного та дбайливого догля...