Якість полуниці можна визначити за запахом, кольором, післясмаком та іншими ознаками. Як розповіла виданню Оbozrevatel експертка з якості харчових продуктів Олена Сидоренко, перше правило таке, як фактично для всіх харчових продуктів: ягода має бути свіжа, вона не повинна бути зіпсована, передають Патріоти України.
Сидоренко перелічила ознаки, за якими варто обирати полуницю. Перша – це аромат. Якщо полуниця пахне, як має пахнути, це означає, що "вона сама дозріла, а не просто набула кольору під впливом добрив".
Друга – післясмак: "Якщо проявляється металевий післясмак, це говорить про використання значної кількості пестицидів, нітратів, які можуть бути під час вирощування ягід".
Третя – зовнішній вигляд ягід. За словами експертки, ягоди повинні бути непошкоджені, свіжі, а також без виділення соку. Щодо кольору полуниці вона зауважила, що на ринку сьогодні наявні "різні селекційні винаходи", які можуть вводити в оману. Наприклад, "є насичений темний колір, який у принципі характеризує перезрілу або перенасичену хімікатами ягоду, але є сорти, які мають такий колір. Це особливість сорту". Окрім того, на якісну ягоду вказує рівномірне забарвлення, додала вона.
Блиск полуниці не завжди є ознакою якості, зауважила експертка: "Ягоду можуть покривати активними речовинами, і вона буде дуже блискучою. Але вона має бути злегка блискучою, якщо її нещодавно зірвали з грядки". "Листочки, черенки, які залишаються, не повинні бути зів’ялими. Вони повинні бути зеленими та вологими", – додала Сидоренко.
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...
Печінка — це важливий орган, який легко пошкодити певною їжею та нездоровим раціоном. Зокрема, алкоголь може спричинити жирову хворобу, а шкідлива їжа часто призводить до неалкогольної жирової хвороби печінки, яка може вплинути на її функцію, передають...