Завдяки заморожуванню ми можемо зберігати м'ясо протягом довгого періоду часу. Однак, через неправильне розморожування можуть з'явитися серйозні наслідки для здоров'я, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Більшість людей розморожують м'ясо, просто залишаючи його на столі. Однак, це дуже велика помилка. Якщо температура повітря перевищує 4 градуси, то всередині можуть почати розмножуватися бактерії. Навіть якщо продукт всередині ще заморожений, його верхній шар стає живильним середовищем для мікроорганізмів.
Не слід класти заморожене м'ясо у гарячу воду, адже тоді воно почне гнити ще до того, як повністю розморозиться і ви зможете почати щось готувати з нього. Інколи м'ясо кладуть у мікрохвильову піч, проте і це не найкращий варіант, тому що білок під впливом хвиль згорнеться, продукт стане жорстким і несмачним.
Найкраще — це дістати м'ясо з морозильної камери, покласти його в достатньо глибоку тарілку і залишити на ніч в холодильнику. Вранці ви вже зможете його готувати. Хоча це досить повільний процес розморожування, проте завдяки низькій температурі ви запобігаєте поширенню небезпечних бактерій.
Ще один метод, який рекомендують кухарі, полягає в розморожуванні м'яса в холодній воді. Покладіть шматок в велику каструлю, залийте холодною водою, щоб рідина повністю покрила м'ясо. Кожні пів години міняйте воду на нову.
Слід пам'ятати, що якщо м'ясо заморозити, це зовсім не означає, що продукт може зберігатися дуже довго. Термін придатності залежить від виду м'яса, наприклад, ціла курка може пролежати до 1 року, натомість шматок свинини буде безпечним лише місяць.
Картопляні чіпси давно стали популярною закускою, без якої не обходиться жоден кіносеанс або вечірка. Проте, регулярне вживання цього хрусткого задоволення може обернутися серйозними проблемами зі здоров’ям. І мова не лише про зайві кілограми, передают...
Хоч ми й охоче експериментуємо з новими рецептами, звичайна варена картопля досі залишається основою домашніх страв. Вона смачна, ситна й універсальна. Проте її приготування часто здається нудним і довгим. Добре, що є прості трюки, які не лише прискоря...