Список натуральних підживлень для рослин, які можна приготувати в домашніх умовах, великий, але в ньому особливе місце займає відвар лушпиння цибулі. До його складу входить ціла криниця корисних речовин. Багато хто вважає лушпиння відходом, але компонент багатий калієм, фосфором, бором, залізом, марганцем, вітамінами A, B, C, PP, фітонцидами та антиоксидантами, передають Патріоти України.
У невеликій ємності кип’ятять 1 л води. Потім додають туди жменю сухого лушпиння цибулі. Потім добре перемішують і кип’ятять 10 хвилин. Після кип’ятіння відвар остигає та настоюється 3-4 години. На цьому приготування підживлення з лушпиння цибулі завершено.
Охолоджений відвар проціджують через дрібну марлю. Потім переливають у ручний пульверизатор. Рослини обприскують не частіше ніж 2 рази на місяць. Перед внесенням під корінь розбавляють водою пропорції 1:1.
Після 2-3 процедур листя рослин набуває здорового зовнішнього вигляду, колір стає зеленішим, рослини ніби наливаються соком.
Поліпшується загальний стан квітів. Регулярне використання підживлення з лушпиння цибулі є варіантом профілактики шкідників і хвороб рослин.
Швидкість розщеплення алкоголю у чоловіків і жінок суттєво різниться. У чоловіків алкоголь виводиться з організму швидше через особливості фізіології, тоді як у жінок цей процес триває довше, передають Патріоти України. Детальніше розповідає 24 Канал з...
Гриби володіють антибактеріальною функцію, а також сприяють зміцненню імунної системи. Також, гриби є джерелом таких вітамінів: D, B 12, калій, селен, які важливі для нормального функціонування нашого організму. Про користь зелені нам теж відомо. Тому ...