Мобільні додатки стежать за користувачами смартфонів і прослуховують їх розмови. Але не всі знають, як позбутися цього, і як перевірити свій смартфон на наявність сторонніх програм, передають Патріоти України.
По-перше, користувачам потрібно уважно ставитись до запитів від додатків щодо надання доступу до камери, мікрофону, контактів, фото та геолокації. Якщо додаток безпосередньо не контактує з вашою камерою або мікрофоном, то не потрібно зайвий раз надавати йому на це дозвіл. Зайдіть в налаштування свого смартфона та проаналізуйте, які мобільні додатки потенційно можуть мати доступ до ваших данних.
Якщо ви не хочете, щоб вас прослуховували, обмежте доступ месенджерів до мікрофону і не використовуйте аудіоповідомлення. Також потрібно відмовитися від голосових командидля виконання функцій різних додатків, оскільки вони аналізують всю інформацію, в тому числі ваші розмови.
Незвичайна активність гаджета. Якщо ви помітили, що телефон почав самостійно перезавантажуватися або на ньому само по собі спалахує підсвічування, необхідно перевірити пристрій на наявність в ньому сторонніх програм або мобільних додатків. Затримки при виключенні смартфона. Якщо ви натискаєте кнопку вимкнути телефон, але він не вимикається або робить це занадто довго, то це ознака того, що вас можуть прослуховувати.
З цього року почав діяти Закон «Про обов’язкове страхування…», що суттєво змінив правила на страховому ринку нашої країни. Дали старт поступовому підвищенню максимальних розмірів страхових виплат та наближенню їх до європейських стандартів. Крім того, ...
Полуниця – улюблений фрукт, як дітей, так і дорослих. Для того, щоб виростити її вдома, треба знати кілька нюансів. Наприклад, варто удобрювати її тричі на рік, щоб вона давала гарні плоди. Це пов’язано з тим, що полуниця зазвичай росте кілька років пі...