Нерідко покупці уникають купівлі риби з морозильної камери. Вони віддають перевагу живим екземплярам або охолодженим. Але такий продукт не завжди виявляється кращим за якістю, передають Патріоти України.
Експерти зазначили, що в магазинах у живому вигляді не продають дику рибу. В акваріумах є лише вирощена на фермах і промислова. Під час купівлі такого продукту варто перевіряти, щоб живності вистачало кисню і вода не була каламутною.
Фахівці радять вибирати заморожену рибу. Найголовніше, щоб вона була правильно заготовлена і транспортована, а також зберігалася у відповідних умовах. Найкраще брати тушки, заморожені шоковим методом: одразу після вилову за температури -42 градуси. У такому разі зберігаються смакові якості.
Практично вся охолоджена риба робиться із замороженої. Експерти рекомендують купувати заморожену, але звертати увагу на температуру зберігання. Вона має бути не вищою за -18 градусів.
Краще вибирати ту, яка була заморожена в морі. Якщо виробник використовує таку технологію, він це на маркуванні обов'язково вкаже. Зверніть увагу на очі: вони мають бути не каламутно-сірими, а прозорими, пояснили фахівці.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...