А ви це знали? Може принести проблеми і бідність! Чому категорично не можна носити чужі сумки

Часто ми купуємо собі ті чи інші речі, але з часом починаємо розуміти, що вони нам більше не подобаються. Шкода викинути таку річ просто через те, що хочеться нову. Адже вигляд то у неї хороший і можна ще носити і носити. Нерідко це стосується саме сумок, передають Патріоти України.

Якщо сумка хороша, то, здавалося б, чому б її не подарувати комусь. Однак виявляється, що робити так не можна. І тут питання не в тому, що вона вже була у використанні, а в її енергетиці. Людина, яка прийняла такий подарунок, може нашкодити сам собі.

Чому не можна носити чужу сумку

Езотерики вважають, що сумки, портфелі або гаманці - речі, які накопичують в собі досвід людини, знання і навіть фінанси. Якщо вам хтось подарував свою сумку, то ви ризикуєте перейняти на себе енергію цієї людини, а вона не завжди може бути позитивною. До того ж вважається, що передарені сумки і гаманці будуть лише віднімати блага. Сумка іншої людини може принести новому власнику біди і нещастя.

Деякі люди вважають, що нема нічого такого, якщо користуватися сумкою близької людини. Водночас вони рекомендують з часом повернути таку річ з чимось всередині. Можна покласти навіть невеликий сувенір або монетку.

Як правильно вибрати сумку

Найкраще вибирати сумки квадратної або прямокутної форми. Саме це гарантуватиме стабільність для нового власника. Також рекомендується вибирати сумки з короткими ручками, щоб було легше обмінюватися енергією.

Удачу і багатство будуть залучати вироби з натуральних і дорогих матеріалів. Зовні сумка може бути прикрашена металевим або дерев'яним декором.

Варто відзначити, що новий аксесуар повинен бути не меншим за попередній. Також краще віддати перевагу чорному, білому, зеленому або коричневому кольорам. Якщо ви вибираєте сумку в якості подарунка, то не варто дарувати аксесуар порожнім. Це ж правило відноситься і до гаманців.

Простий тест для визначення емоційного стану. Точність 98%!

середа, 31 травень 2023, 11:12

Перед тим, як розглядати картинку, закрий очі. Зроби три глибоких вдихи і зосередься на внутрішньому стані. Ти можеш відчувати себе трохи роздратованим, нудьгуючим, скривдженим, передають Патріоти України. Якщо це так, то не намагайся насильно це зміни...

Ефект вразить! Як відмити кухню від липкого жиру - бюджетний лайфхак

середа, 31 травень 2023, 10:15

Під час приготування жирні бризки летять всюди, поверхні і стіни кухні часто покриваються липкими плямами, які просто теплою водою вимити не так і просто. Звісно, зручно найняти клінінг чи взяти у допомогу в прибиранні паровий пилосос, проте це не бюдж...