Сало є для багатьох улюбленою закускою восени та взимку, тому що велика кількість жирів робить їжу більш поживною. Також така їжа має відмінний зігріваючий ефект, передають Патріоти України.
Як правило, смачнішого за сало домашнього посолу варіанта не знайти. Тільки сама господиня знає, який баланс солі та спецій їй подобається.
Однак при засолюванні сала деякі досвідчені кухарі використовують цукор.
У чому причина додавання цього компонента
Деякі відразу подумають, що цукор при приготуванні сала додають дивні люди, які роблять із “серйозного” продукту десерт.Але це помилка.
Готова закуска вийде неймовірно м’якою, ніжною, що тане в роті. Про те, що ви використовували цукор, ніхто й не здогадається: цей компонент не відчуватиметься. Якщо господині хочуть приготувати сало неймовірно високої якості, завжди додають цукор.
Як правильно працювати з компонентом
Варто одразу ж вказати потрібні пропорції. Як правило, на 0,5 кг сала береться сто грамів цукру. Спочатку ми робимо нарізку сала, щедро обвалюємо кожен шматок в цукор.
Ховаємо продукт у пакет і залишаємо в холодильнику на 8-10 годин. Потім нам потрібно добре вимити кожен шматок сала і видалити залишки вологи. Після цього можна сміливо приступати до будь-якого обраного способу засолювання.
Більшість українців майже щодня користуються автомобілем, щоб їздити на роботу, в магазин або відвідати близьких. У такому випадку дуже легко сформувати звички , які можуть спричинити небезпечні ситуації або пошкодити життєво важливі компоненти. . Як в...
Тальятелле, спагетті, канелоні, фузіллі — малий перелік макаронних виробів, які люблять готувати італійці. Вони точно знають кулінарні секрети, про які інші не здогадуються. Як не переварити, як зробити, щоб не злиплися, — з макаронами буває не все так...