Часто господині рекомендують поливати кімнатні рослини залишками чаю, а деякі так і зовсім підкидають заварку в горщики. Спробуємо розібратися, чи корисна ця процедура для квітів, чи все це міфи та здогадки, передають Патріоти України.
По-перше, до складу заварки входять дубильні речовини, що підвищують кислотність ґрунту, що подобається далеко не всім культурам.
По-друге, якщо ґрунт не встигатиме просихати, то в горщику з’явиться цвіль, що може заразити коріння грибковими захворюваннями і занапастити квіти. По-третє, через цукор у землі можуть оселитися мошки та інші шкідники.
1. Суха заварка – це відмінна мульча на жарку пору року, особливо для вологолюбних добрив під час спеки.
2. Крім того, до складу заварки входять мінеральні речовини, корисні для ґрунту. Це калій, кальцій, магній, але вміст їх мінімальний.
3. Суха заварка покращує структуру ґрунту, роблячи його пухким, що покращує повітрообмін.
Виходить, якщо використовувати заварку акуратно і стежити за станом грунту, то можна отримати чимало користі для кімнатних рослин.
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...
Харчування відіграє ключову роль не лише у фізичному здоров’ї, а й у стані нашого мозку. Наукові дослідження показують, що певні продукти можуть підвищувати ризик розвитку хвороби Альцгеймера та погіршувати когнітивні функції, передають Патріоти Україн...