А ви це знали? Навіщо господині поливають кімнатні рослини чаєм і чи дійсно це корисно

Часто господині рекомендують поливати кімнатні рослини залишками чаю, а деякі так і зовсім підкидають заварку в горщики. Спробуємо розібратися, чи корисна ця процедура для квітів, чи все це міфи та здогадки, передають Патріоти України.

Чай може зашкодити

По-перше, до складу заварки входять дубильні речовини, що підвищують кислотність ґрунту, що подобається далеко не всім культурам.

По-друге, якщо ґрунт не встигатиме просихати, то в горщику з’явиться цвіль, що може заразити коріння грибковими захворюваннями і занапастити квіти. По-третє, через цукор у землі можуть оселитися мошки та інші шкідники.

Користь чайної заварки

1. Суха заварка – це відмінна мульча на жарку пору року, особливо для вологолюбних добрив під час спеки.

2. Крім того, до складу заварки входять мінеральні речовини, корисні для ґрунту. Це калій, кальцій, магній, але вміст їх мінімальний.

3. Суха заварка покращує структуру ґрунту, роблячи його пухким, що покращує повітрообмін.

Виходить, якщо використовувати заварку акуратно і стежити за станом грунту, то можна отримати чимало користі для кімнатних рослин.

Виберіть горнятко - і дізнайтесь приховану правду про себе

неділя, 5 лютий 2023, 21:14

Ви екстравагантні, товариські і позитивні. Ви бачите в людях тільки хороше, і від цього вам самим добре. Ви любите тварин, фільми і цікаві бесіди. Напевно, вам цікавіше спілкуватися з друзями та близькими, ніж шукати романтичні пригоди. Ви віддаєте пер...

100%-й спосіб позбутися запаху секонд-хенду - спрацює, навіть якщо аромат сильно "в’ївся"

неділя, 5 лютий 2023, 17:12

Магазини із вживаним одягом, а простіше кажучи - секонд-хенди, вже давно користуються чималою популярністю серед українців. Тисячі людей приходять туди за недорогими, якісними, але при цьому брендовими речами, передають Патріоти України. Втім, є одне в...