Коли йдеться про ідеальний сніданок, апельсиновий сік часто вважається класичним доповненням до омлету та пластівців, проте чи так воно насправді, передають Патріоти України.
Цей яскравий напій, багатий антиоксидантами та протизапальними властивостями, може бути корисним, але його надмірне споживання спричинить серйозні проблеми зі здоров'ям. На сторінці Healthy To Me розповіли про вплив апельсинового соку на організм людини, якщо випивати склянку щоранку.
Фруктові соки, які ви побачите в супермаркетах, перенасичені цукром, це неприродно. Такий його рівень швидко абсорбується організмом, сприяючи появі жиру та збільшенню ваги. На відміну від цілих фруктів, в апельсинах немає достатньо кількості клітковини, що може призвести до збільшення ваги. Він багатий калоріями, здоровими жирами та білком, які можуть спричинити стрибок і падіння рівня цукру в крові, що призведе до збільшення ваги.
Сік промислового виробництва має у складі стільки ж цукру, як і Coca-Cola. Багато апельсинових соків містять велику кількість доданого цукру, що може призвести до стрибків його рівня в крові. Неконтрольоване споживання апельсинового соку може підвищити ризик появи діабету 2 типу. З часом стрибки рівня цукру в крові можуть призвести до таких небезпечних станів, як хвороби серця і нирок, навіть у людей без діабету.
Травневій системі складно впоратися з фруктозою, яка міститься в апельсиновому соку, особливо якщо ви випили склянку з ним на порожній шлунок. Це може порушити мікробіоту кишківника, призвівши до здуття живота і проблем з травленням.
Кислота з соку може викликати подразнення в шлунку, а згодом печію.
Надмірне вживання апельсинового соку може призвести до зниження артеріального тиску. Люди з надмірною вагою більш сприятливі до цього побічного ефекту, ніж інші.
Отже, замість того, щоб споживати магазинний сік, краще з'їсти цілий фрукт або вичавити з нього сік самостійно.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...