А ви це знали? Скільки яєць можна їсти на день, щоб не нашкодити здоров'ю

Яйця - універсальний продукт, який є і важливим доповненням у багатьох рецептах, і часто не вимагає численних інгредієнтів для приготування повноцінного сніданку або обіду. передають Патріоти України.

УНІАН дізнався рекомендації дієтологів, скільки яєць можна їсти на день, щоб ваш раціон був якомога кориснішим.

Скільки можна з'їдати яєць на день - що важливо знати

За словами фахівців, норма яєць на день може різнитися в залежності від того, чи займаєтеся ви спортом, а також від загального стану вашого здоров'я і віку.

Наприклад, якщо ви не прихильник фізичних навантажень, і у вас не підвищений холестерин у крові, ваша денна норма - від двох до трьох яєць. Стільки ж яєць радять вживати і підлітку. А ось людям з підвищеним рівнем холестерину рекомендують з'їдати не більше одного яйця.

Говорячи ж про те, скільки яєць можна їсти на день спортсмену, дієтологи зазначають, що цілком достатнім буде 5-6 штук. Більша кількість може негативно позначитися на загальному самопочутті. Отже, краще не переборщувати, як би сильно ви не любили яйця.

Скільки смажених і варених яєць можна їсти на день - відповідь дієтологів

Даючи поради про те, скільки варених яєць можна їсти на день дорослій людині або підлітку, фахівці вказують, що ця кількість не повинна перевищувати 20-30 штук на тиждень. Нормою вважається з'їдати два варених яйця, особливо на сніданок.

Що ж стосується смажених яєць, то їх радять вживати не більше шести на тиждень, при цьому за добу можна з'їсти відразу 2-3 штуки.

Що ж, так ми з вами і визначили, чи можна їсти 6 яєць на день. Можна, але тільки у тому випадку, якщо ви регулярно займаєтеся спортом. Пам'ятайте: для того, щоб правильно визначити, скільки можна їсти яєць на день, обов'язково враховуйте своє самопочуття і спосіб життя.

Це справді працює! Лайфхаки для видалення жовтизни з холодильника в домашніх умовах

вівторок, 5 березень 2024, 6:10

Навіть холодильник, який регулярно миють, з часом може пожовтіти зсередини. Це неминуче явище, зумовлене впливом навколишнього середовища, зокрема перепадами температур і скупченням бруду. Однак існує кілька ефективних способів, які допоможуть повернут...

Перевірте своє! Ваш рід очолювала жінка, якщо прізвище звучить так

вівторок, 5 березень 2024, 0:22

Кожне прізвище несе в собі сакральний смисл і надзвичайну силу. Адже наші предки отримували їх не просто так, передають Патріоти України. Родові імена давалися за місцем проживання, за соціальним статусом, родом занять, зовнішністю тощо. А ще є багато ...