Вважається, що в обід можна дозволити собі набагато більший спектр різноманітних продуктів, ніж на вечерю чи сніданок. Пояснюється це досить просто - в другій половині дня більше шансів спалити калорії, отримані разом з їжею передають Патріоти України.
До того ж, у більшості людей в обідню перерву не так багато вільного часу, тому доводиться їсти щось таке, що не вимагає додаткової метушні з приготуванням. Тому вибір часто падає на бутерброди.
Ця страва ідеально підходить для швидкого перекушування, її можна їсти навіть поспіхом. Як начинку, люди часто використовують корисні для здоров'я продукти: авокадо, яйце, овочі, рибу, сир, м'ясо. Однак виявляється, сендвічі не настільки багаті корисними жирами й білками, як може здатися на перший погляд. Адже на маленькому шматочку хліба можна вмістити досить мало інших компонентів.
А ось вуглеводів у такому варіанті обіду чимало. Навіть у разі, коли бутерброд готується на цільнозерновому борошні. Що вже казати про білий хліб, де лише одні порожні калорії.
Часто в бутербродах навіть більше калорій, ніж у деяких десертах. При цьому після сендвіча ви навряд чи не будете відчувати голоду аж до вечері. Зовсім скоро захочеться додатково перекусити. І не факт, що це буде щось корисне.
Звичайно, якщо бутерброд або сендвіч приносить задоволення, час від часу можна побалувати себе такою їжею. Але обов'язково доповніть обід свіжим салатом із зелені та овочів. Тоді страва стане кориснішою і навіть ситнішою.
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...