Бережіться! Під кінець року Землю накриє сонячний шторм: Як подолати негативні наслідки магнітної бурі

Наприкінці 2022-го року Землю накриє ще один сонячний шторм. Магнітна буря, яка почалася 27 грудня, триватиме й в середу, 28-го. Про це повідомляє Gismeteo. Буря буде слабкою, проте навіть вона здатна вплинути на самопочуття метеочутливих, а також літніх людей, передають Патріоти України.

Очікуються й невеликі збурення геомагнітного поля: вони почалися 24 грудня та триватимуть до 6 січня. А 3 січня на Землі, за прогнозом, почнеться ще одна слабка магнітна буря.

Зазначимо, що магнітні бурі – це збурення геомагнітного поля нашої планети. Вони викликані потоками заряджених частинок, викинутих Сонцем.

Як негативні симптоми може викликати сонячна активність

Магнітні бурі здатні викликати у метеозалежних людей головний біль, нудоту і блювоту, запаморочення, біль в серці, підвищений або знижений тиск, загострення хронічних захворювань, стомлюваність і сонливість, а також підвищену дратівливість.

Якщо в людини такі або схожі симптоми виникли вперше, варто простежити за збігом погіршення стану здоров’я і днів магнітних бур. До приходу магнітної бурі можна завчасно підготуватися та захистити себе від її неприємних наслідків.

Рекомендації лікарів для метеочутливих людей

Медики зазначають, що навіть повністю здорові люди через активність Сонця можуть відчути запаморочення та перепади артеріального тиску. А тим, хто входить в групу ризику, варто особливо уважно ставитись до свого здоровʼя в дні магнітних бур та готуватися до них. Напередодні краще бути спокійними, не допускати перенапруги і стресів.

Готуватися до початку магнітних бур треба заздалегідь, мінімум за 3-4 дні. Що передбачає підготовка:

– не перевтомлюватися, не братися за вирішення важливих питань, забезпечити для себе спокій;

– виділити час для прогулянки надворі, незалежно від погодних умов;

– виключити вживання важкої їжі, яка дає додаткове навантаження на судини, органи травлення;

– включити в меню свіжі фрукти, овочі.

Як допомогти собі в дні магнітних бур

За можливості в дні надмірної сонячної активності краще не виходити з дому. Також не варто змушувати організм до фізичних навантажень. Потрібно на час бурі відмовитися від алкоголю, чаю, кави та інших напоїв із великим вмістом кофеїну.

Протягом періоду високої активності Сонця необхідно слідкувати за серцебиттям та артеріальним тиском. Тим, хто страждає на гіпертонію, треба не забувати про прийом своїх препаратів для розрідження крові. У приміщенні має бути достатньо кисню та вологи – обов’язковим є провітрювання та прибирання.

Народні прикмети на 23 листопада: Не забудьте посвятити хліб-сіль. Що не можна робити цього дня, щоб не відвернути щастя, а що варто здійснити

субота, 23 листопад 2024, 7:05

Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...

Творять дива! Названо продукти, які корисні для судин та допомагають уникнути хвороб

субота, 23 листопад 2024, 6:47

Правильне харчування допомагає зміцнити здоров’я серцево-судинної системи, судин та запобігти хворобам. Нутриціолог назвала корисні продукти, які мають бути у раціоні,. РБК-Україна (проект Styler) повідомляє про 20 продуктів харчування, які допомагають...