На подушках постійно залишаються пил і бруд, які наше волосся "збирає" на вулиці, а також частинки омертвілої шкіри, піт і жир, передають Патріоти України.
Тому очищенню подушок потрібно приділяти особливу увагу. Якщо ж не надавати цьому завданню важливого значення, то з часом через накопичення забруднень може з’явитися неприємний запах від постільної білизни.
Також часто після тривалого використання подушки жовтіють. Якщо прання у машинці уже не допомагає позбутися цих забруднень, і ви у пошуках способу, як відіпрати подушки від жовтих плям, можете спробувати один із наступних варіантів.
При цьому перед використанням будь-якого засобу варто звертати увагу на інформацію, вказану на ярличку виробу. Адже не усі засоби можуть підходити для типу тканини, з якої виготовлена подушка.
Якщо вашу подушку можна прати у машинці, під час прання додайте очищувальну суміш з кількох інгредієнтів. Вам знадобляться:
Змішайте інгредієнти і додайте у відсік для прального порошку в машинці. Оскільки цей засіб виходить густим, після прання потрібно запустити ще один цикл прання – щоб усі залишки засобу добре вимилися.
Якщо вашу подушку не можна прати у машинці, і вона потребує ручного прання, скористайтеся наступними способами.
Наповніть гарячою водою ванну або великий таз. Додайте туди четвертину склянки прального порошку. Якщо подушки пожовтіли сильно, також можна додати відбілювач у кількості згідно з рекомендаціями на упаковці. Стежте за температурою води – дуже гарячу використовувати не можна, щоб не пошкодити волокна матеріалу.
Якщо ви не хочете використовувати відбілювач, замість нього можна скористатися содою та оцтом. Наносимо соду на плями, а потім втираємо туди оцет старою зубною щіткою. Залишки потрібно прибрати чистою вологою ганчіркою.
Заробляти в криптоіндустрії зможуть ті, хто знає, яка ціна криптовалюти зараз і як вона може змінитися. Котирування цифрових монет постійно коливаються, через що складно відстежити всі можливі стрибки. При цьому ринок пропонує кілька способів, які допо...
В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...