Будуть білі, як сніг: ТОП-3 ефективні способи, як відіпрати подушки від жовтих плям

На подушках постійно залишаються пил і бруд, які наше волосся "збирає" на вулиці, а також частинки омертвілої шкіри, піт і жир, передають Патріоти України.

Тому очищенню подушок потрібно приділяти особливу увагу. Якщо ж не надавати цьому завданню важливого значення, то з часом через накопичення забруднень може з’явитися неприємний запах від постільної білизни.

Також часто після тривалого використання подушки жовтіють. Якщо прання у машинці уже не допомагає позбутися цих забруднень, і ви у пошуках способу, як відіпрати подушки від жовтих плям, можете спробувати один із наступних варіантів.

При цьому перед використанням будь-якого засобу варто звертати увагу на інформацію, вказану на ярличку виробу. Адже не усі засоби можуть підходити для типу тканини, з якої виготовлена подушка.

Очищувальна суміш з кількох інгредієнтів

Якщо вашу подушку можна прати у машинці, під час прання додайте очищувальну суміш з кількох інгредієнтів. Вам знадобляться:

  • сода,
  • оцет
  • пральний порошок,
  • засіб для миття посуду.

Змішайте інгредієнти і додайте у відсік для прального порошку в машинці. Оскільки цей засіб виходить густим, після прання потрібно запустити ще один цикл прання – щоб усі залишки засобу добре вимилися.

Якщо вашу подушку не можна прати у машинці, і вона потребує ручного прання, скористайтеся наступними способами.

Порошок і відбілювач

Наповніть гарячою водою ванну або великий таз. Додайте туди четвертину склянки прального порошку. Якщо подушки пожовтіли сильно, також можна додати відбілювач у кількості згідно з рекомендаціями на упаковці. Стежте за температурою води – дуже гарячу використовувати не можна, щоб не пошкодити волокна матеріалу.

Сода й оцет

Якщо ви не хочете використовувати відбілювач, замість нього можна скористатися содою та оцтом. Наносимо соду на плями, а потім втираємо туди оцет старою зубною щіткою. Залишки потрібно прибрати чистою вологою ганчіркою.

А ви це знали? Чому досвідчені городники саджають редиску тільки восени

п’ятниця, 22 листопад 2024, 13:00

Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...

А ви це знали? Кому не можна їсти буряк

п’ятниця, 22 листопад 2024, 11:27

Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...