Будуть заздрити всі сусіди! Картопля дасть урожай у липні - названо найкращі ранні сорти

Вже на початку липня або навіть у кінці червня городники збирають урожай ранніх сортів картоплі. Їх можна висаджувати в останніх числах березня, за умови, якщо повітря та ґрунт достатньо прогрілися. Деякі сорти картоплі стійкі до весняних заморозків, передають Патріоти України.

Рів'єра

Плодоносити рів’єра починає через 50-65 днів після посадки, але городники кажуть, що перший урожай молодої картоплі можна викопувати вже через 40 днів.

Цей сорт характеризується високою урожайністю та гарним імунітетом від фітофторозу і картопляної парші. В середньому з одного куща можна зібрати 10-14, а іноді й до 20 бульб. Рів’єра підходить для пюре. М’якоть жовта за кольором і багата крохмалом.

Ред Скарлет

Урожай дозріє через 60-70 днів після посадки. Бульби виростають великими та можуть довго зберігатися. За словами городників, з 1 кг картоплі цього сорту можна зібрати 20 кг. Ред Скарлет підходить для запікання та пюре. Однак сорт погано переносить спеку. Якщо температура повітря піднялася до позначки +30° С, картоплю слід поливати і підгортати.

Гранада

Велика німецька картопля, яка підходить для смаження та запікання. На дозрівання піде 70-80 днів. З одного куща збирають в середньому 12 бульб. Гранада стійка до захворювань і довго зберігається взимку. Картопля виростає великою, середня вага становить 150-200 г.

Констант

Констант дозріває швидко, вже через 50 днів можна викопувати перший урожай. Картопля зазвичай родить великою та стійкою до хвороб. Підходить для пюре та запікання. Але варто зазначити, що констант полюбляє добре підживлений ґрунт.

Нагорода

Цей сорт невимогливий до ґрунту та росте у всіх регіонах України. Особливістю є великий розмір бульб. Одна картоплина важить у середньому 300 г. Нагорода підходить для всіх видів термічної обробки. З неї готують пюре, додають її у супи, смажать та запікають.

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...

Для чого потрібна бирка на чайному пакетику - правильну відповідь мало хто знає

середа, 7 червень 2023, 11:10

Чай у нас асоціюється із затишком. Що може бути краще за домашні посиденьки з улюбленою випічкою та гарячим напоєм, передають Патріоти України. А ось чи замислювалися ви, навіщо придумано бирку з паперу на чайному пакетику? Дехто думає, що він необхідн...