Час готуватися! Як відрегулювати вікна на зиму - проста процедура заощадить тепло в будинку

Регулювання пластикових вікон проводять перед заморозками. Процедуру проводять для кращого збереження тепла і запобігання протягу. Відрегулювати вікна можна самостійно, але якщо не впевнені в своїх силах - звертайтеся до віконних майстрів, передають Патріоти України.

Що таке зимовий режим на вікнах і навіщо він потрібен

Деякі пластикові вікна мають функцію переведення в зимовий або літній режим. У літньому режимі вікна мають слабкий натиск і дозволяють провітрювати приміщення. У зимовому режимі стулки щільно закриті і пропускають протяг.

Дізнатися, якщо у вікнах такий режим, можна по фурнітурі на ребрі стулки. Якщо в них є ексцентрики, які рухаються при спробі повернути ручку, значить така функція передбачена. Якщо риска на цапфі вказує в бік вулиці, то натиск слабкий, а якщо навпаки - сильний.

Як відрегулювати вікна в бічній рамі, щоб з вікна не дуло

Для роботи вам знадобиться шестигранний ключ або плоскогубці. Знайдіть всі ексцентрики на рамі і переведіть кожен з них за годинниковою стрілкою. Зазвичай на ексцентриках є мітка, і її потрібно перевести з положення "вгору" в позицію "право".

Після цієї процедури стулка буде притискатися до рами набагато щільніше і протяги зникнуть. Детальний процес регулювання вікон дивіться у відео нижче.

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ: росіяни передислоковуються до Мелітополя

субота, 26 листопад 2022, 19:39

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...