Час готуватися! Як відрегулювати вікна на зиму - проста процедура заощадить тепло в будинку

Регулювання пластикових вікон проводять перед заморозками. Процедуру проводять для кращого збереження тепла і запобігання протягу. Відрегулювати вікна можна самостійно, але якщо не впевнені в своїх силах - звертайтеся до віконних майстрів, передають Патріоти України.

Що таке зимовий режим на вікнах і навіщо він потрібен

Деякі пластикові вікна мають функцію переведення в зимовий або літній режим. У літньому режимі вікна мають слабкий натиск і дозволяють провітрювати приміщення. У зимовому режимі стулки щільно закриті і пропускають протяг.

Дізнатися, якщо у вікнах такий режим, можна по фурнітурі на ребрі стулки. Якщо в них є ексцентрики, які рухаються при спробі повернути ручку, значить така функція передбачена. Якщо риска на цапфі вказує в бік вулиці, то натиск слабкий, а якщо навпаки - сильний.

Як відрегулювати вікна в бічній рамі, щоб з вікна не дуло

Для роботи вам знадобиться шестигранний ключ або плоскогубці. Знайдіть всі ексцентрики на рамі і переведіть кожен з них за годинниковою стрілкою. Зазвичай на ексцентриках є мітка, і її потрібно перевести з положення "вгору" в позицію "право".

Після цієї процедури стулка буде притискатися до рами набагато щільніше і протяги зникнуть. Детальний процес регулювання вікон дивіться у відео нижче.

Городникам на замітку! ТОП-7 найкращих сортів помідорів - м'ясисті, врожайні і смачні

понеділок, 20 березень 2023, 17:56

Кожен власник своєї ділянки мріє знайти ідеальний сорт томатів, щоб овочі приносили багатий урожай, були смачними, не хворіли і довго зберігалися. УНІАН назвав найкращі сорти помідорів, які можна купити в Україні. У нашій добірці перераховані червоні, ...

Перевірте себе! Ваша поза, в якій ви сидите або стоїте, розкриє всі ваші секрети

понеділок, 20 березень 2023, 17:09

Давним-давно відомо, що жінка - істота загадкова і незбагненна. А вже про характер її й говорити нічого- головоломка, яких пошукати! Але є на світі мудреці, які намагалися її розгадати. Наприклад, ті, хто склав цей тест, передають Патріоти України. Діз...