Чому не можна дарувати квіти у горщиках - прикмети, про які ви не знали

Квіти у вазоні вважаються хорошим подарунком і довговічною альтернативою букету, який зів’яне за кілька днів. Але народні прикмети кажуть, що це не так. Принаймні, не кожна рослина буде корисною своєму власнику, передають Патріоти України

Чому не можна дарувати вазони з квітами

Чимало кімнатних рослин є енергетичними вампірами. Тож з такою квіткою можна підсунути людині додаткові неприємності. Тому треба обирати варіант дуже ретельно.

Також нова рослина, навіть із позитивною енергетикою може не прижитись у новому домі. Якщо вона почне хворіти та засихати, це принесе занепад і її власнику. Ще одне повір’я, пов’язане з енергією рослини, каже, що через подарунок людина може передати новому власнику свій негатив.

Окремий забобон стосується дарування кімнатних квітів людям, які хворіють. Такий подарунок прирівнюється до побажання недужому "врости в землю", як квітка, тобто померти.

Прикмети мають окремо ставлення і до того, що у горщику фактично знаходиться сира земля, яку пов’язують зі смертю. Отже, це ще одна причина вважати такий подарунок недоречним.

Що хорошого може принести такий подарунок І навпаки, якщо правильно підібрати подарунок, вважається, що рослина, отримана таким чином, може стати справжнім оберегом для оселі. Вона захищатиме тих, хто у ній живе, і подарує їм додаткову життєву енергію.

Також, в’янення подарованої рослини пов’язують з тим, що буцімто так вона забирає весь негатив зі свого власника. Ціною свого життя очищує його долю.

Кому можна дарувати кімнатні квіти

Звісно, люди, не схильні до забобонів, поставляться до подарованої живої квітки без перестороги. Також раді такому подарунку будуть ваші близькі, які займаються розведенням кімнатних рослин. В такому разі заздалегідь дізнайтесь, чого їм бракує у колекції, і піднесіть це на свято – такий презент принесе людині величезну радість.

Якщо ж кімнатну рослину подарували вам і ви побоюєтесь, що вона принесе вам невдачу, є спосіб зробити такий подарунок більш безпечним. Просто віддайте за нього невелику суму грошей. Енергетично це буде вважатись покупкою, а не подарунком, і небезпеки уже не нестиме.

Ви могли не здогадуватись: Які функції таємно розряджають Android

п’ятниця, 22 вересень 2023, 10:47

При покупці телефону, люди звертають увагу не тільки на його технічні характеристики та зовнішній вигляд, а на й те, скільки акумулятор може тримати заряд. Не завжди є можливість вчасно зарядити свій смартфон, а якщо батарея швидко розряджається, то це...

Ось що парасолька може розповісти про людину

п’ятниця, 22 вересень 2023, 10:12

Як і будь-яка інша річ, парасолька теж може багато чого розповісти про свого власника. Ми пропонуємо вам пройти цей цікавий тест, і дізнатися дещо нове про себе, передають Патріоти України. Для цього просто виберіть ту парасольку, яка схожа на вашу і ч...