Чому не можна говорити по телефону, коли він на зарядці - помилка може дорого обійтися

Переважна більшість користувачів смартфонів не бачать нічого небезпечного у тому, щоби користуватись гаджетом під час заряджання, зокрема розмовляти по ньому. Однак експерти стверджують, що це повя’зано з ризиком пошкодження гаджета, передають Патріоти України.

Видання Sante Plus опитало фахівців, які розповіли, що може піти не так, якщо розмовляти по телефону, який стоїть на зарядці. Виявилось, проблема у потенційно небажаних електричних явищах, які можуть при цьому виникнути.

За словами фахівців, під час заряджання пристрій, зокрема його батарея, нагрівається і найменша технічна поломка або відключення електроенергії може призвести до перегріву телефону. А перегрів веде до пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Аж до повного виходу його з ладу.

Втім, зовсім відмовлятись від користування смартфоном, коли він підключений до електромережі, не потрібно. Ви можете відправляти текстові повідомлення, гортати вебсторінки та користуватись застосунками. І навіть здійснювати дзвінки. Але, якщо ви відчуєте, що пристрій став нагріватись, або припиніть його використання, або відключіть його від зарядки.

І в будь-якому разі, як би ви не використовували свій смартфон, не забувайте робити паузи, щоби дати відпочити рукам. А також не нахиляйте занадто сильно голову і не витягуйте шию вперед. Так ви подбаєте уже не про пристрій, а про себе. Подібні перестороги допоможуть уникнути розвитку травм та захворювань, типових для любителів гаджетів.

З чого, крім м'яса, приготувати смачні котлети - виходять золотистими та дуже соковитими

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:50

Щоб котлети були дуже смачними та ситними - їх не обов'язково готувати з м'яса. Для страви чудово підходить червона сочевиця. Її потрібно збити у пюре, а також додати решту компонентів для смачку та щільності,передають Патріоти України. Ідея приготуван...

Не залишіть жодного шансу: як очистити мікрохвильову піч від жиру і бруду за допомогою лимона

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:15

Очищення мікрохвильової печі може бути жахливим завданням - це одне з найбрудніших місць на кухні. Раніше ми розповідали, як приготувати із підручного засобу чудо-розчин для прибирання всього будинку, а сьогодні зупинимося на очищенні цього кухонного п...