
Переважна більшість користувачів смартфонів не бачать нічого небезпечного у тому, щоби користуватись гаджетом під час заряджання, зокрема розмовляти по ньому. Однак експерти стверджують, що це повя’зано з ризиком пошкодження гаджета, передають Патріоти України.
Видання Sante Plus опитало фахівців, які розповіли, що може піти не так, якщо розмовляти по телефону, який стоїть на зарядці. Виявилось, проблема у потенційно небажаних електричних явищах, які можуть при цьому виникнути.
За словами фахівців, під час заряджання пристрій, зокрема його батарея, нагрівається і найменша технічна поломка або відключення електроенергії може призвести до перегріву телефону. А перегрів веде до пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Аж до повного виходу його з ладу.
Втім, зовсім відмовлятись від користування смартфоном, коли він підключений до електромережі, не потрібно. Ви можете відправляти текстові повідомлення, гортати вебсторінки та користуватись застосунками. І навіть здійснювати дзвінки. Але, якщо ви відчуєте, що пристрій став нагріватись, або припиніть його використання, або відключіть його від зарядки.
І в будь-якому разі, як би ви не використовували свій смартфон, не забувайте робити паузи, щоби дати відпочити рукам. А також не нахиляйте занадто сильно голову і не витягуйте шию вперед. Так ви подбаєте уже не про пристрій, а про себе. Подібні перестороги допоможуть уникнути розвитку травм та захворювань, типових для любителів гаджетів.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
М’яка, свіжа та приємна на дотик постільна білизна не обов’язково потребує дорогих кондиціонерів для прання. Виявляється, досягти такого ефекту можна за допомогою простого засобу, який є майже на кожній кухні, передають Патріоти України. Йдеться про ли...