Чому не можна говорити по телефону, коли він на зарядці - помилка може дорого обійтися

Переважна більшість користувачів смартфонів не бачать нічого небезпечного у тому, щоби користуватись гаджетом під час заряджання, зокрема розмовляти по ньому. Однак експерти стверджують, що це повя’зано з ризиком пошкодження гаджета, передають Патріоти України.

Видання Sante Plus опитало фахівців, які розповіли, що може піти не так, якщо розмовляти по телефону, який стоїть на зарядці. Виявилось, проблема у потенційно небажаних електричних явищах, які можуть при цьому виникнути.

За словами фахівців, під час заряджання пристрій, зокрема його батарея, нагрівається і найменша технічна поломка або відключення електроенергії може призвести до перегріву телефону. А перегрів веде до пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Аж до повного виходу його з ладу.

Втім, зовсім відмовлятись від користування смартфоном, коли він підключений до електромережі, не потрібно. Ви можете відправляти текстові повідомлення, гортати вебсторінки та користуватись застосунками. І навіть здійснювати дзвінки. Але, якщо ви відчуєте, що пристрій став нагріватись, або припиніть його використання, або відключіть його від зарядки.

І в будь-якому разі, як би ви не використовували свій смартфон, не забувайте робити паузи, щоби дати відпочити рукам. А також не нахиляйте занадто сильно голову і не витягуйте шию вперед. Так ви подбаєте уже не про пристрій, а про себе. Подібні перестороги допоможуть уникнути розвитку травм та захворювань, типових для любителів гаджетів.

Все дуже просто! Як приготувати натуральний дезодорант для чутливої шкіри

четвер, 26 вересень 2024, 23:10

Існує безліч рецептів приготування натурального дезодоранту, але цей цікавий тим, що в ньому, на відміну від інших, взагалі не використовується харчова сода, яка може викликати подразнення шкіри, передають Патріоти України. На сторінці Herbal Academy р...

А ви це знали? Скільки потрібно рухатися, якщо у вас сидяча робота - дослідження вчених

четвер, 26 вересень 2024, 18:48

Вчені підрахували, скільки вправ потрібно робити в день, щоб "компенсувати" сидячу роботу. Згідно з дослідженнями, до 40 хвилин фізичної активності щодня є правильним обсягом, щоб збалансувати 10 годин сидіння на місці, передають Патріоти України. Щопр...