Чому не варто сушити одяг на батареях - експерт дав пояснення

Незабаром в Україні почнеться опалювальний сезон і багато хто почне сушити на теплих батареях випраний одяг. Це справді значно швидше, ніж розвішувати речі, наприклад, на балконі, і здається зручним і хорошим виходом, передають Патріоти України.

Але, як пише видання RSPV Live, насправді це не так. Журналісти спитали сантехніка Джордана Чанса, що він думає про цю звичку, і він назвав одразу три причини, чому використовувати батареї замість сушилки – погана ідея.

Цей спосіб підвищує вологість у приміщенні

Вода, яка випаровується з одягу під дією тепла, не зникає безслідно – вона залишається у вигляді пари у повітрі кімнати. І чим швидше висихають речі, тим більше пари накопичується в помешканні. Коли одяг сохне у звичайному темпі, вентиляційна система справляється з її виведенням досить ефективно. Якщо це відбувається у прискореному темпі, вологість може досягати завищеного рівня і осідати у вигляді конденсату, через який у кімнаті може розвиватись пліснява. А її спори здатні завдати значної шкоди здоров’ю.

Мокрий одяг блокує тепло

Цієї зими у наших помешканнях буде дещо прохолодніше, ніж зазвичай. Тому ми точно помітимо, що мокрий одяг на батареї знижує температуру у помешканні. На його висушування витрачається теплова енергія, яка при цьому йде не на загальний обігрів. Тому доцільніше буде просто поставити сушарку ближче до батареї, а не блокувати вироблення тепла.

Це може призвести до зайвих витрат

Цей пункт актуальний для тих, хто має індивідуальний котел опалення в квартирі. Через те, що на сушіння одягу витрачається зайва теплова енергія, яку недоотримує помешкання, вам, ймовірно, захочеться збільшити потужність обігріву. А це автоматично призведе до росту витрат ресурсів (газу чи електроенергії) і збільшення рахунків.

Психологічний тест для жінок: Перше побачине на картині-ілюзії розкаже головну таємницю про вас

субота, 3 грудень 2022, 7:10

Хочете розгадати таємниці свого характеру? Пропонуємо пройти експрес-тест по картині відомого майстра ілюзій Роба Гонсалвеса. Перед вами картина з прихованими елементами "Мрії про весну", передають Патріоти України. Що ви помітили першим: дівчину на ди...

Як без зайвих зусиль відчистити сковороду від накипу - найпростіші способи

субота, 3 грудень 2022, 6:52

На жаль, не існує єдиного універсального засобу, який дасть змогу очистити сковорідку від накипу. Адже такі кухонні поверхні мають різні покриття. У такому випадку способи й методи будуть різними. І якщо, наприклад, один засіб допоможе ідеально відмити...