Сирники - одна з найкаверзніших страв, яка не виходить у багатьох господинь. Найчастіше сирники виходять або дуже твердими, або гумовими на смак, або сирими всередині, або просто розтікаються на сковорідці.
Досвідчені господині, які знають всі нюанси їх приготування, з легкістю можуть уникнути помилок, що призводять до таких результатів.
Якщо у вас рідкий сир, додайте більше яєць. Так сирники вийдуть гарної консистенції і триматимуть форму на сковорідці.
Не шкодуйте борошна. Якщо з двома ложками борошна тісто на сирники виходить рідким, додайте 4 ложки.
Не сипте багато цукру. Не забувайте, що цукор при нагріванні перестає бути твердим і починає танути. Відповідно сирники з великою кількістю цукру розтікаються на сковорідці.
Не кладіть сирники на сковорідку дуже рано – якщо сковорідка не встигне розжаритися, олія не віддасть тепло та змішається з тістом.
А що ж робить сирники гумовими та твердими на смак?
Перед початком готування потрібно просіяти борошно. Це важливий момент і не варто ним нехтувати.
В останній момент потрібно додати в борошно соду і не забути всипати розпушувач.
Випікати сирники потрібно в паніровці, інакше вони виходять рідкими.
Якщо ж з борошном у вас не ладнається, то манка замість борошна позбавить гумового смаку сирників.
Потрібно запам’ятати, що манці потрібно дати час набрякнути, не варто відразу починати смажити. Можна всипати половину борошна, половину манки – експериментуйте, щоб знайти свій ідеальний рецепт.
Якщо ви допустили при приготуванні страви кількох помилок, ваші голубці можуть вийшли сухими і жорсткими. Щоб вони вдалися смачними, не достатньо вибрати найкращі інгредієнти, передають Патріоти України. Все можна зіпсувати, порушивши технологію пригот...
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...