Пластикові контейнери - це зручні ємності для зберігання різних продуктів. Так, запахи не розповсюджуються по кухні чи холодильнику, а їжа не "обвітрюється", передають Патріоти України.
Але харчовий пластик, з якого зроблені контейнери, важко відмити від стійкого бруду, жиру та неприємного аромату. OBOZREVATEL знайшов дієві способи, які допоможуть впоратись з цим.
Сода
З часом контейнери можуть жовтіти або з'являється сірий наліт від яскравих спецій, в яких готувалась їжа або від продуктів, що мають насичений пігмент. Хоч ємність все ще придатна до використання, але вже має непривабливий вигляд. Щоб цього позбутися можна зробити розчин з харчової соди.
Налийте в миску стільки води, щоб туди можна було занурити контейнери. На один літр рідини додавайте дві столові ложки соди. Все це ретельно перемішайте та залиште пластикові контейнери у розчині на 30-45 хвилин. Потім промийте під проточною водою і ємності знову готові до використання.
Якщо плями все одно залишились, то намочіть чистий кухонний рушник у розчині з содою та повністю оберніть ним контейнер. Залиште так на 30 хвилин і промийте водою.
Оцет
Білий оцет допоможе видалити застарілий бруд та позбудеться неприємного запаху. Для цього наберіть у миску теплу воду, щоб вона покривала контейнери та додайте 3-4 столові ложки оцту. Залиште так на пів години.
Також можете налити розчин всередину контейнера та накрити його кришкою. Потім ретельно промийте посуд водою.
Кущі малини, як правило, дуже легко вирощувати в садах, але є одне завдання, яке потрібно виконати в травні, щоб отримати щедрий урожай. Садівники зазначають, що малину потрібно удобрювати відразу після того, як вона почне цвісти, адже у цей період в...
Банани часто вважаються одним із найкорисніших фруктів завдяки своїй поживній цінності та універсальності у щоденному раціоні. Їх зручно брати з собою, легко поєднувати з іншими продуктами й вони чудово смакують, передають Патріоти України. . Однак, на...