Пластикові контейнери - це зручні ємності для зберігання різних продуктів. Так, запахи не розповсюджуються по кухні чи холодильнику, а їжа не "обвітрюється", передають Патріоти України.
Але харчовий пластик, з якого зроблені контейнери, важко відмити від стійкого бруду, жиру та неприємного аромату. OBOZREVATEL знайшов дієві способи, які допоможуть впоратись з цим.
Сода
З часом контейнери можуть жовтіти або з'являється сірий наліт від яскравих спецій, в яких готувалась їжа або від продуктів, що мають насичений пігмент. Хоч ємність все ще придатна до використання, але вже має непривабливий вигляд. Щоб цього позбутися можна зробити розчин з харчової соди.
Налийте в миску стільки води, щоб туди можна було занурити контейнери. На один літр рідини додавайте дві столові ложки соди. Все це ретельно перемішайте та залиште пластикові контейнери у розчині на 30-45 хвилин. Потім промийте під проточною водою і ємності знову готові до використання.
Якщо плями все одно залишились, то намочіть чистий кухонний рушник у розчині з содою та повністю оберніть ним контейнер. Залиште так на 30 хвилин і промийте водою.
Оцет
Білий оцет допоможе видалити застарілий бруд та позбудеться неприємного запаху. Для цього наберіть у миску теплу воду, щоб вона покривала контейнери та додайте 3-4 столові ложки оцту. Залиште так на пів години.
Також можете налити розчин всередину контейнера та накрити його кришкою. Потім ретельно промийте посуд водою.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...