Полуниця - досить вибаглива рослина на городі, яка потребує догляду. Перший весняний урожай ягід залежить багато в чому від погодних умов, ґрунту, а також підживлення рослини, передають Патріоти України.
Якщо полуниця цвіте, а ягід дає мало, причиною може бути брак запилення і відсутність бджіл. Якщо в момент цвітіння полуниці часто йдуть дощі - це призводить до нестачі запилення, адже дощ заважає комахам.
Відсутність урожаю також може говорити про те, що грядка полуниці просто застаріла, адже її оптимальний термін 3-4 роки, після чого полуницю потрібно пересаджувати в інше місце. Ще однією поширеною причиною відсутності плодів можуть стати погодні умови минулої зими. Сильних заморозків деякі сорти полуниці не переживають і гинуть.
Важливо враховувати, що добрива вносять тільки з другого року життя кущів полуниці. Як тільки зійде сніг та потеплішає, відразу можна полити кущі настоєм кропиви, попередньо настоявши його 3-4 дні.
З середини квітня можна починати очищати кущики полуниці від сухого і болючого листя і розпушувати землю, щоб коренева система стала швидше рости.
Потім варто вперше удобрити кущі. Зробити це можна за допомогою розчину сечовини або коров'яку (1 ч. л. на 10 л води). Це найефективніший засіб для підживлення полуниці.
Полуницю також можна обробити за допомогою спеціальних препаратів, які продаються в садових магазинах, але немає нічого кращого, ніж натуральне добриво. Адже в чому тоді сенс вирощувати полуницю самостійно, якщо "хімічні" ягоди можна купити і в магазині
24 квітня за новим стилем (7 травня за старим) - вшановують пам'ять мученика Сави Стратилата і з ним 70-ти воїнів, преподобного Саву Києво-Печерського та Єлизавету Чудотворницю, а також вшановує пам'ять великого мученика Євсевія Нікомідійського, що пок...
Прикрасьте свій внутрішній дворик рослинами, які залишаються зеленими, яскравими та квітучими, не вимагаючи ретельного догляду чи постійного поливу, передають Патріоти України. На щастя, деякі рослини не тільки красиві, але й практично незнищенні, за с...