Смачні та поживні полуниці дуже корисні для організму. Вони покращують обмін речовин, сприяють нормалізації рівня цукру в крові, позитивно впливають на серцево-судинну систему, прискорюють регенерацію клітин та зміцнюють імунітет, передають Патріоти України.
До складу полуниці входять вітаміни групи В, А, С, Е, РР, К, фолієва кислота, калій, кальцій, магній, натрій, цинк, клітковина та пектини.Які хвороби можуть зіпсувати урожай полуниці
Полуниця потребує особливого захисту від хвороб. Нерідко її вражає борошниста роса – хвороба, спричинена паразитними грибами. Борошниста роса виглядає як білий, спершу трохи схожий на павутинний наліт, який проявляється на молодих листях, пагонах та навіть плодах. Листя швидко темніє і сохне, а уражені ягоди псуються та опадають.
Тому досвідчені городники знають, як важливо обробляти полуницю від хвороб. Є один дуже давній і популярний у народі лайфхак. Потрібно лише використати зеленку у якості антисептичного засобу.
Чим підживити полуницю
Щойно з’являється рання зав’язь полуниці під час цвітіння, слід обробити їх зеленкою. Це стане дієвою профілактикою від сірої гнилі та борошнистої роси.
Отже, переходимо до детального рецепту добрива. Беремо велику ємність, наливаємо у неї 1 л молока та флакон зеленки. Ретельно перемішуємо, та заливаємо заготовку відром води. Даємо засобу трохи часу, щоб настоятися і обприскуємо посадки. Поливати полуниці вищезазначеним способом можна тричі за сезон, але не частіше 1 разу на 10 днів.
Народне свято 5 квітня відоме під назвами Федулів день, Федул-вітреник, Федора-вітрениця. 5 квітня за новим стилем (18 квітня за старим) віряни традиційно вшановують пам'ять читця Феодула, преподобного Марка Афінського і святої Феодори Солунської. За с...
Кожному відомо, що з усього овочевого достатку існують ті овочі, що марно заморожувати.передають Патріоти України. Серед них – цибуля, але деякі домогосподарки навіщось продовжують прибирати її в морозилку. Навіщо це робити і яка у цьому практична кори...