У березні для дачників розпочинається підготовка до чергового сезону - перші роботи можна виконувати навіть до потепління, починаючи, напиклад, з утілізації сміття, внесення добрив, мульчування грядок та обрізання дерев, передають Патріоти України.
Підживлювати потрібно і дерева, і клумби, зокрема, з тюльпанами, аби вони довго квітнули. Насамперед, потрібно внести азоте добриво, пише видання «На пенсії».
Найкраще використовувати аміачну селітру. Для розчину беруть 40 грамів селітри та розчиняють у 10 літрах води. Засіб використовують для поливу молодих пагонів тюльпанів.
Коли на рослинах починають формуватися бутони, варто використари розчин коров'яка: на одну частину добрива беруть 30 частин води. А потім на кожні 10 літрів розчину додають по 30 грамів суперфосфату та сірчанокислого калію.
А ось тільки-но тюльпани почнут цвісти, можна їх підживити розчином калійної селітри (15 г) та суперфосфату (30 г) у 10 літрах води.
Покращити стан кишківника можна дуже легко, якщо відмовитись від поширеної вечірньої звички. Мова йде про пізню вечерю, яка завдає чималого дискомфорту організму, передають Патріоти України з посиланням на The Mirror. Епідеміолог Тім Спектор закликав ...
Зазвичай буває, що нижня частина випічки підгоряє, а верх не прогрівається належним чином, залишаючись блідим і негарним, що знижує апетитний вигляд страви, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Фахівці поділилися двома простими, але ефективн...