Існує два типи помідорів: детермінантні помідори, які дають плоди лише раз на рік - вони більш м'ясисті та великі, - та індетермінантні помідори, які можуть давати плоди багато разів, передають Патріоти України.
Джеймс Пріджоні з The Gardening Channel With James Prigioni поділився своїми найкращими порадами, як максимізувати врожай цих овочів. Досвідчений садівник сказав, що за умови належного догляду та уваги ваші помідори "продовжуватимуть рости та приносити плоди весь сезон", пише Express.
Перше порада – вирощувати помідори на кілках або вертикально. Це ідеально підходить для невеликих місць, зазначає він. Вирощування помідорів на кілках - найкращий спосіб розмістити велику кількість рослин на невеликій ділянці. Джеймс використовує бамбукові кілки та старі бавовняні сорочки, щоб прив’язати їх до них, і каже, що це працює "ідеально".
Наступна порада – обрізка пагонів. Якщо ви бачите пагін із третім зубцем або "верхівкою", схожою на початок нової рослини, настав час його обрізати, а найкраще зрізати їх у бруньці якомога раніше. Джеймс каже, що ви можете зробити це легко, склавши пагін то в один бік, то в інший, доки він не відламається.
Обрізка запобігає тому, що рослина стає занадто кущистою і запобігає розвитку грибкових захворювань, а також продовжує ріст рослини вгору.
Остання порада – ще один акцент на обрізку. Цього разу Джеймс наголошує на необхідності обрізати листя навколо самих плодів. Це означає, що фрукти потрапляють під пряме сонячне світло, забезпечуючи хороший повітрообмін і знижуючи ризик виникнення грибкових захворювань і проблем із фітофторою. Це також дозволить дозріти вашим помідорам до красивого червоного кольору.
Пасту можна поєднувати з різними інгредієнтами для створення різноманітних страв, але якщо неправильно підібрати ароматизатори, страва може бути досить прісною, передають Патріоти України. Паста готується лише з двох інгредієнтів – борошна та води – то...
Щоб захистити черешню від птахів (шпаки, дрозди, сойки тощо) та зберегти врожай, використовують комбінацію відлякувачів — візуальних, звукових і механічних. Нижче — ефективні методи, які реально працюють у саду, передають Патріоти України. Плюс: дешев...