Кінець травня та початок червня в деяких регіонах України видалися дуже спекотними. Це змушує городників вживати заходів, щоб захистити рослини від сонячних ударів та задухи.
Особливо важливо переглянути стратегію поливання томатів. Адже ця культура дуже не любить спеки і сухого ґрунту.
Якщо у теплу погоду поливати томати можна раз на 3-4 дні, то за серйозного підвищення температури повітря краще перейти до нової схеми поливання — раз на 2 дні.
Багато городників у спеку забуває, що кількість води також потрібно збільшувати. Хоча тут важливо не прогадати. Якщо буде серйозний надлишок, томати почнуть тріскатися, стануть "водянистими" та більш вразливими до багатьох хвороб. Коли води замало, виникне проблема з плодоношенням. Для того, аби отримати урожай, потрібно дотримуватися певних норм: низькорослим кущам вистачить однієї лійки води на кущ, середньорослим вже потрібно дві, а високорослим — три.
Томати в жодному разі не слід поливати холодною водою. Особливо, коли на вулиці стоїть спекотна погода. Через різку зміну температури стан рослин значно погіршиться. Дуже важливо, щоб температура води приблизно дорівнювала температурі довкілля.
Томати не можна поливати зверху на листя, адже це спричинить появу опіків через сильне сонце. Уникайте потрапляння рідини на стебла і листя, поливайте помідори лише під корінь.
Поява у домі нового цуценяти – це завжди подія. І до неї треба ретельно готуватися, передають Патріоти України. Так, ветеринари склали "контрольний список" усіх речей, які вам знадобляться, перш ніж принести цуценя додому. Почати потрібно із ліжка, гов...
Те, якою виросте дитина, багато в чому залежить від того, що вона чує від батьків. Адже слова формують її внутрішній голос, він може бути критичним та звинувачуючим. А може бути добрим та підтримуючим, передають Патріоти України. Про це на своїй сторін...