Дачникам на замітку! Коли треба сіяти помідори, щоб отримати гарний урожай

Помідор – досить популярна культура, яку не всі люблять вирощувати через деякі складнощі цього процесу, передають Патріоти України.

Найпоширеніше питання, яке хвилює багатьох: коли ж краще сіяти помідори, щоб потім отримати міцну розсаду і гарний урожай. Відомий садівник Монті Дон на своєму сайті порадив сіяти помідори двома партіями: першу – в лютому, а іншу – в березні або навіть у квітні, щоб відстрочити врожай і застрахуватися від поганої погоди.

Помідорам потрібна температура ґрунту 18C, щоб прорости, тому приготуйтеся висаджувати їх наприкінці лютого, якщо у вас є теплиця, або наприкінці березня, якщо ви плануєте вирощувати їх на вулиці.

Також можна посадити в горщики і поставити на тепле підвіконня, але при цьому їх потрібно буде накрити, щоб зробити їхнє середовище настільки ж вологим.

Як тільки почнуть з’являтися сходи, не забудьте відкрити їх. Найкращий спосіб забезпечити правильний ріст розсади помідорів — це дати їй достатньо яскравого світла, тому що якщо вона не отримає достатнього освітлення, вона виросте слабкою з меншою кількістю плодів і буде більш сприйнятливою до хвороб.

Коли у розсади помідорів з’являться перші справжні листки, які є другим набором після насіннєвих, настав час пересадити їх у більші контейнери.

Важливо заздалегідь спланувати, щоб ваша розсада помідорів мала достатньо місця, тепле середовище та багато сонячного світла, щоб гарантувати отримання великих щедрих урожаїв пізніше влітку.

Легко та смачно! Ідеальне тісто на сухих дріжджах для домашньої піци

середа, 2 липень 2025, 23:10

Якщо ви давно мріяли приготувати смачну піцу вдома, але не знали, з чого почати, ми готові поділитися з вами секретом ідеального тіста на сухих дріжджах. Цей рецепт ідеально підійде навіть для початківців, а результат вас приємно здивує, передають Патр...

Вчені знайшли "споживачів" хімікатів: Які бактерії вбивають рак і виводять токсини з організму

середа, 2 липень 2025, 18:30

Університет Кембриджа зробив справжній прорив у боротьбі з вічними хімікатами - PFAS, які роками накопичуються в організмі, провокують рак, безпліддя й вроджені вади, передають Патріоти України. Дослідники виявили, що певні кишкові бактерії «витягують»...