Огірки люблять до себе не менш дбайливого ставлення, ніж помідори чи інша городина.
Тому перед висадкою насіння огірків у ґрунт потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб позбавити майбутній урожай хвороб, адже більшість з них (зокрема, патогенні грибки) поширюються через посадковий матеріал.
Робиться це через процедуру замочування насіння перед посадкою. Такий підхід рекомендують всі ведучі агрономи, впевнені автори Youtube-каналу для городників.
Крім того, замочування насіння допомагає підвищувати його біологічну активність, і виступає як активатор росту.
Науково доведено, що з насіння, яке замочується у спеціальних розчинах, виростають тільки міцні та врожайні рослини. Існує багато розчинів для замочування насіння огірків та інших рослин, але перш за все можна зупинитися на цих.
Хлоргексидин. В ньому рекомендується замочити насіння на 10−15 хвилин. Це робиться для того, щоб ліквідувати патогенні спори, якщо вони є у насіння. Тим самим мінімізується ризик розповсюдження різноманітних хвороб.
Бурштинова кислота. Вона добре діє на насіння огірків, дає укріплення насінню, прискорює проростання рослин. Для приготування розчину необхідно в 100 мл води розчинити 1 грам бурштинової кислоти. Насіння завернути в тканину й залишити у розчині на 12−14 годин.
Гумат калію дуже добре діє на огірки. Він стимулює обмінні та біохімічні процеси у насіння. Це зміцнює імунітет майбутної рослини. Для обробки насіння необхідно розчинити в 200 мл воді 1 чайну ложку гумату калію, просочити тканину й загорнути в неї насіння. Залишити на добу
З цього року почав діяти Закон «Про обов’язкове страхування…», що суттєво змінив правила на страховому ринку нашої країни. Дали старт поступовому підвищенню максимальних розмірів страхових виплат та наближенню їх до європейських стандартів. Крім того, ...
Полуниця – улюблений фрукт, як дітей, так і дорослих. Для того, щоб виростити її вдома, треба знати кілька нюансів. Наприклад, варто удобрювати її тричі на рік, щоб вона давала гарні плоди. Це пов’язано з тим, що полуниця зазвичай росте кілька років пі...