Дачникам на замітку! Замочіть насіння огірків перед посадкою у цьому розчині - вони точно не будуть хворіти

Огірки люблять до себе не менш дбайливого ставлення, ніж помідори чи інша городина.

Тому перед висадкою насіння огірків у ґрунт потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб позбавити майбутній урожай хвороб, адже більшість з них (зокрема, патогенні грибки) поширюються через посадковий матеріал.

Робиться це через процедуру замочування насіння перед посадкою. Такий підхід рекомендують всі ведучі агрономи, впевнені автори Youtube-каналу для городників.

Крім того, замочування насіння допомагає підвищувати його біологічну активність, і виступає як активатор росту.

Науково доведено, що з насіння, яке замочується у спеціальних розчинах, виростають тільки міцні та врожайні рослини. Існує багато розчинів для замочування насіння огірків та інших рослин, але перш за все можна зупинитися на цих.

Хлоргексидин. В ньому рекомендується замочити насіння на 10−15 хвилин. Це робиться для того, щоб ліквідувати патогенні спори, якщо вони є у насіння. Тим самим мінімізується ризик розповсюдження різноманітних хвороб.

Бурштинова кислота. Вона добре діє на насіння огірків, дає укріплення насінню, прискорює проростання рослин. Для приготування розчину необхідно в 100 мл води розчинити 1 грам бурштинової кислоти. Насіння завернути в тканину й залишити у розчині на 12−14 годин.

Гумат калію дуже добре діє на огірки. Він стимулює обмінні та біохімічні процеси у насіння. Це зміцнює імунітет майбутної рослини. Для обробки насіння необхідно розчинити в 200 мл воді 1 чайну ложку гумату калію, просочити тканину й загорнути в неї насіння. Залишити на добу

Це справді працює! ТОП-6 продуктів, які ефективно спалюють зайвий жир на животі

четвер, 25 липень 2024, 21:00

Абдомінальний або вісцеральний жир є особливо небезпечним для здоров'я, оскільки накопичується в області живота та може впливати на внутрішні органи. Зменшити його кількість можна, включивши в раціон продукти, багаті на клітковину, білки та здорові жир...

Як створити затишне та практичне місце для роботи вдома

четвер, 25 липень 2024, 20:00

Робоче місце в домашніх стінах сьогодні швидше стає нормою, ніж винятком з правил. Ті, хто змушений тимчасово чи постійно змінити місце роботи, нерідко скаржаться зниження ефективності праці. Психологи впевнені, що від організації робочого простору та ...