Водії, які залишають в холодну пору року свої автівки просто неба, стикаються зі зледенінням скла. З цим можна боротися, наприклад, за допомогою сумішші дистильованої води та спирту чи води та оцту. Деякі автовласники, аби склоочисники лобового скла не прилипали, піднімають їх. Втім, цей, на перший погляд простий метод, не є досконалим, передають Патріоти України.
Адже, як пише видання mmr.net.ua, «двірники» до скла притискаються спеціальними прихованими пружинками. Коли склоочисники піднімають вгору та залишають в такому положенні тривалий час, ці пружини розтягуються практично до максимально можливих значень.
Ефективність роботи «двірників» залежить не лише від них самих — більш серйозний вплив на якість очистки «лобовухи» має саме величина зусилля, з яким гумка очищувача притискається до скла. Так що з ослаблою пружиною бруд лише розмазуватиметься по лобовому склу. Так що хоч манера піднімати «двірники» і рятує від їх примерзання до скла, але одночасно створює куди більш серйозну проблему — виводить з ладу сам механізм.
Успішне вирощування овочів на городі залежить не лише від догляду, але й від правильного розташування культур. Виявляється, деякі рослини можуть "не дружити" між собою, негативно впливаючи одна на одну, передають Патріоти України. Це явище відоме у нау...
Капустянка або вовчок, медведка чи ведмедка, як її ще по-різному називають городники, вважається однією з найбільш підступних і небезпечних шкідників на городі. Вона нищить усе на своєму шляху: коріння овочів, саджанці, цибулини квітів. Найгірше те, що...