20 січня українці відзначають день Хрестителя Іоанна, який встановлений на честь Іоанна Предтечі, або Хрестителя. Він безпосередньо слідує за святом Хрещення Господнього, або Богоявлення, зазначають Патріоти України.
Пророк Іоанн Хреститель, після Діви Марії, шанований святий. Згідно з Євангелієм, він був сином священика Захарії (з роду Аарона) і праведної Єлизавети (з роду царя Давида).
Історія свідчить, що його батьки жили близько Хеврона (в Нагірній країні), на південь від Єрусалиму. Він припадав по материнській лінії родичем Господа Ісуса Христа і народився на шість місяців раніше Господа.
З цього дня переставали діяти деякі заборони: знову можна було прясти, ткати, шити вовняними нитками, різати худобу. На Івана наші предки здійснювали обрядове годування худоби. Домашніх тварин пригощали хлібом з сіллю або млинцями, "щоб добре водилися".
Закінчення свят означало повернення до звичного життя. На посиденьки потрібно було приходити з роботою:"Після Івана Предтечі хто не працює, того б'ють у плечі". Однак в деяких місцях день все ще був святковим, ніякі роботи не виконувалися.
Іванов день категорично заборонено вмиватися, бо змивається захист, і людина може бути схильний до обману.На Русі період з Різдва до Масляної масово грали весілля. Доброю прикметою вважалося укласти союз саме на Іоанна Хрестителя.
Деякі відходи можуть не лише засмітити каналізацію, а й зіпсувати насоси та фільтраційне обладнання. І мова не лише про унітаз, а й про раковину на кухні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Фарба. Фарба містить шкідливі хімічні речовини, я...
Жінки у бажанні стати привабливими для чоловіків сідають на дієти, роблять купу косметичних процедур і намагаються досягти параметрів моделей. Однак насправді, чоловіків приваблюють зовсім інші жінки, передають Патріоти України з посиланням на дослідже...